Praca ANIMATOR KULTURY Łabiszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łabiszyn, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łabiszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 750 PLN

sprzedaż leków i suplementów diety pod nadzorem sporządzanie leków recepturowych
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 870 PLN

montaż okien, witryn i balustrad, kompletowanie, pakowanie, magazynowanie elementów do montażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klientów, proponowanie potraw, przyjmowanie zamówień, praca w zespoleI zmiana 10:00-18:00II zmiana 15:00-23:00restauracja WARKA
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 5 300 PLN

Sprawdzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych, współpraca z klientami rosyjsko języcznymi
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 2 000 PLN

SORTOWANIE ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH, ODPADÓW SELEKTYWNIE ZBIERANYCH, PRZETWARZANIE ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych:obsługa klienta i kasy fiskalnej; zamawianie i przyjmowanie towaru, metkowanie (cenowanie) towaru; sprawdzanie terminów przydatności do spożycia, sprzątanie sklepu oraz inne bieżące prace na zajmoanym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Gostynin (mazowieckie)

DYREKTOR HANDLOWY - od 4 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe ekonomiczne, wymagane umiejętności negocjacyjne, zarządzanie zespołem, postępowania w rozwoju działu, zarządzanie działem handlowym, opracowanie strategii i planów sprzedaży, doświadczenie w organizowaniu sieci handlowych, min. 2 letnie doświadcznie na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego. Ogólny zakres obowiązków: organizacja i zarządzanie sieci dystrybutorów materiałów budowlanych (suchych mieszanek, wylewki i inne), kontakt z kontrahentami z obszaru Europy Wschodniej. Miejsce wykonywania pracy: cała Polska oraz obszar Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bełżyce (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o porządek w zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Szymanów (mazowieckie)

FREZER - od 2 500 PLN

frezowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Obsługa komputera.2. Praca na magazynie (przyjmowanie, wydawanie towarów).3. Dbałość o czystość na stanowisku pracy.4. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Łęczyca (łódzkie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

przewóz towarów w krajach UE
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

FORMIERZ MASZYNOWY - 997,4 PLN

Formierz maszynowy
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

prace na dachu
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Chojnice (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAŻ REKRUTACJA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staż REKRUTACJA
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Września (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 750 PLN

dostawa potraw do klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 200 PLN

kontakty z klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

UBOJOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

REFERENT W DZIALE POMOCY RODZINIE OSOBM NIEPEŁNOSPRAWNYM I BEZDOMNYM - 997,4 PLN

Referent w Dziale Pomocy Rodzinie Osobm Niepełnosprawnym i Bezdomnym
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KIEROWNIK ZMIANOWY - od 2 000 PLN

Prawidłowa i efektywna organizacja czasu pracy podległych pracowników, układanie grafików według obowiązujących norm, aktywne uczestnictwo w pracy hali sprzedaży, zamawianie towaru, implantacja towarów na półki, obsługa klientów na wydzielonych działach.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Dębno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA BUSA - od 2 300 PLN

przewóz pracowników
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM KAT. C+E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów oraz ładunków niebezpiecznych po krajach Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Białorusi. Drobne naprawy samochodu, załadunek i rozładunek. Wypełnianie dokumentów przewozowych, prowadzenie karty drogowej, obsługa telefonu (maile + SMS).
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kożuchów (lubuskie)

JELICIARZ - od 2 000 PLN

kalibrowanie jelit
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, układanie i wykładanie towarów, obsługa klienta, kontakt z dostawcami, dbanie o porządek i powierzone mienie.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Sławków (śląskie)

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PRZEWOZU OSÓB ZGODNIE Z PRAWEM JAZDY KAT. D - od 2 400 PLN

Przewóz pasażerów na trasach międzymiastowych (linie regularne i nieregularne)Miejsce wykonywania pracy: teren kraju- zezwolenia.Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. podstawowe, kwalifikacja na przewóz osób lub aktualne szkolenie okresowe oraz aktualne badania lekarskie i psychologiczne a także karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY-STAZ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Grodzisk (podlaskie)