Praca ANIMATOR CZASU WOLNEGO Brzesko kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Punktualne stawienie się w restauracji, aktywne prowadzenie zabaw z dziećmi, zachęcanie do zabaw, rozdawanie upominków i balonów, prowadzenie karty pracy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 8,61 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania godzinowy

Nazwa stanowiska: ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 8,61 PLN

Data zakończenia pracy: 10.07.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w pracy Hostessy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzesko

Kościuszki 33, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy: promocja

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzesko