Praca ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH (COOL HUNTER) Jasło kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Poszukiwanie trendów, partnerów i nawiązywanie relacji w środowisku piłkarskim, biznesowym organizacji pozarządowych; w celu sprzedaży projetów architektonicznych. Aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie partnerów strategicznych, negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy, realizacja założonych planów sprzedaży.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Nazwa stanowiska: ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH (COOL HUNTER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Zawód: analityk trendów rynkowych (cool hunter)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Analityk trendów rynkowych (cool hunter) (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: francuski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: holenderski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Rynek 18, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jasielski

Gmina pracodawcy: Jasło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasło

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Działalność w zakresie architektury

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk trendów rynkowych (cool hunter)