Praca ANALITYK TRANSPORTU(NR 5244) Łochowo "DAYMOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
86-065 Łochowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wyszukiwanie ładunków na Ukrainę i z Ukrainy, kontrolowanie i nadzór transportu, kontakt z klientami ukraińskimi, analiza dokumentów transportowychm-ce pracy: Europa, Rosja, Ukraina

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: /-m-c

Nazwa stanowiska: ANALITYK TRANSPORTU(NR 5244)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łochowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białe Błota

Zawód: organizator transportu drogowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Organizator transportu drogowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 5-letnie doświadczenie na stanowisku analityk transportu, biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego, znajomość ukraińskich i rosyjskich przepisów celnych i transportowych

Nazwa pracodawcy:
"DAYMOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Klonowa 21, 86-065 Łochowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. w godz. 8.00-16.00: 601 640 626 lub 730 609 444

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Białe Błota

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łochowo

Ulica pracodawcy: Klonowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: organizator transportu drogowego