Praca ANALITYK FINANSOWY Zabierzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabierzów, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza finansowa,alokowania środków finansowych, przygotowywanie raportów finansowych (praca po angielsku i rosyjsku).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabierzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Analityk finansowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe. Umiejętność obsługi Excel, SAP, MS Office. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: paliwa

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy