Praca ANALITYK ROZWIĄZAŃ IT Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Współpraca z partnerami w celu zrozumienia wymagań i celów, oraz transformacja ich w dane dla zespołów produkcji ,Identyfikacja potencjalnych problemów, weryfikacja rozwiązań oraz rekomendacja strategii rozwiązańPrzeprowadzanie badań zarówno dotyczących technologii jak i procesów biznesowych oraz strategii wspierając produkcję

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK ROZWIĄZAŃ IT

Data zakończenia pracy: 14.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Bardzo dobra znajomość JIRA, RTC, AgileBardzo dobre umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,Zdolność do pracy w zespoleUmiejętność zarządzania globalnymi zespołamiWiedza operacyjna z zakresu komercyjnych usłyg webowych oraz infrastrukturyDoświadczenie w testingu lub analizie biznesowej z technologiami i platformami: Sitecore lub Sharepoint 2013Doświadczenie w pracy z Sitecore, HP QC,Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność dotycząca bieżących obowiązkówZdolność do pracy pod presją oraz zarządzanie swoim czasem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie