Praca ANALITYK PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK PROGRAMISTA

Wynagrodzenie: od 8 350 PLN

Zakres obowiązków: świadczenie wsparcia systemów na 2 lini (platforma Oracle EBS ERP) projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, kontakt z Oracle E-bisiness Suite, Oracle Forms, SalesForce

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
świadczenie wsparcia systemów na 2 lini (platforma Oracle EBS ERP) projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, kontakt z Oracle E-bisiness Suite, Oracle Forms, SalesForce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 350 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 01.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie jako developer (programista) lub we wsparciu aplikacji, doświadczenie we wspieraniu projektów ralizowanych dla globalnych klientów, doświadczenie w sektorze finansowym lub finansowych procesach biznesowych, doświadczenie w PL/SQL lub jako Salesforce Developer/Admin(Apex) i Java Enterprice Edition, wiedza z zakresu produktów Microsoft Office, SQL oraz baz danych Oracle oraz OBIEE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.07.2016