Praca ANALITYK Gdynia THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Stanowisko: ANALITYK

Wynagrodzenie: od 4 166,66 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na temat osób, firm i instytucji na podstwaie źródeł w języku angielskim i lokalnym (rosyjski). Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski. Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym.

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Śląska 23/25, 81-319 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na temat osób, firm i instytucji na podstwaie źródeł w języku angielskim i lokalnym (rosyjski). Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski. Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 166,66 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 4166,66 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: analityk baz danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 166,66 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Lingwistyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Doświadczenie zawodowe] : min. 6 lat doswiadczenia zawodowego w tym mile widziane doświadczneie w pracy tłumacza [Uprawnienia/Umiejętności] : Wysoko rozwinięcte umiejętności komunikacyjne i analityczne. Umiejętność tłumaczenia i rozumienia tekstów języka rosyjskiego / angielski. Znajomość pakietu Microsoft Office. Dbałość o detale. Umiejętność pracy zespołowej, a także pod presją czasu. Szerokość znajomość działania rynku rosyjskiego oraz angielskiego.

Nazwa pracodawcy:
THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv w jęz.angielskim + list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Śląska

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk baz danych