Praca ANALITYK FINANSOWY Malanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Malanów, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sporządzanie informacji o sytuacji ekonomiczno-finansowej banku, gromadzenie danych o rynkach makroekonomicznych, zjawiskach gospodarczych i rynkowych mających wpływ na funkcjonowanie banku, tworzenie baz danych ekonom. dla potrzeb analizy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Komunalna 6, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Bank

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER W HURTOWNI AKWARYSTYCZNEJ - od 2 184 PLN

Znajomość hodowli ryb akwariowych. Umiejętnośc odtworzenia wrunków naturalnych dla gatunku Erpetoichthys Calabaricus. Opieka na rybami.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Łódź (łódzkie)

KONTROLER JAKOŚCI CZEŚCI SAMOCHODOWYCH - 400 - 2 000 PLN

kontrola wizulana cześci do samochodów osobowych krajowych i zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Pszczyna (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 150 PLN

obsługa kasy fiskalnej, praca z towarem
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Skawina (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

Montaż konstruklcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wola Wodyńska (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

praca na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Milanówek (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWALNY - do 2 000 PLN

- wykańczanie wnętrz
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Chorzów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe, grafika komputerowa
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SALOWA - 997,4 PLN

Utrzymanie w należytej czystości i porządkusale chorych oraz inne przedmioty znajdujące się w danym pomieszczeniu; przeprowadzanie dezynfekcji pomieszczeń i sprzętu; okresowe mycie okien i drzwi oraz wg potrzeby; zmywanie i wyparzanie naczyń po posiłkach; dostarczać brudną bieliznę z oddziału do pralni i czystą bieliznę z pralni do szpitala na oddział
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szamotuły (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 1 850 - 2 700 PLN

Obsługa klienta krajowego i zagranicznego, sprzedaż, prowadzenie zamówień, prowadzenie dokumentacji firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Nysa (opolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ślemień (śląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Czerniejewo (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ - RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16 lub 12-20
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Ozimek (opolskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC INFORMATYKA - od 1 850 PLN

pomoc w zapewnieniu poprawnego dziąłania i biezacego utrzymania sieci, serwerów, przełączników i towarzyszących im systemów informatycznych; pomoc w instalacji i konfiguracji urządzeń sieci LAN oraz serwerów, systemów informatycznych; pomoc w wykonywaniu i usuwaniu niprawidłowości w dziąłaniu sieci i urządzęń sieci LAN, serwerów i systemów informatycnzych itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

SHAREPOINT DEVELOPER (PROGRAMISTA SHAREPOINT) - do 11 386 PLN

Rozwój baz danych przy użyciu SQL Server lub Oracle, ścisła współpraca z zespołami programistycznymi i testowymi, inne obowiązki przydzielone przez pracodawcę. Sala H
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

PIZZER (J.ANG,J.ROS) - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych do systemów ksiegowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i przepisami BHP, PPOŻ, zapoznanie się z asortymentem, oraz zasadami ułożenia towaru, przygotowanie produktów do sprzedaży, pomoc przy układaniu towarów w sklepie i na magazynie, pomoc przy przyjmowaniu towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie stanowiska pracy, dbanie o estetykę, oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu, trening umiejętności sprzedażowych, możliwość udziału w badaniu TAJEMNICZY KLIENT, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Oświęcim (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 15 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe min 2 lata na w/w stanowisku, prawo jazdy kat.B, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego biegle, umiejętności: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europa Wschodniej (branża rekrutacja pracowników).
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Lublin (lubelskie)

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zduńska Wola (łódzkie)

TOKARZ / FREZER - 3 800 - 4 500 PLN

Obsługa tokarki i frezerki manualnej w zaawansowanym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Przygotowywanie tradycyjnych potraw kuchnii arabskiej, indyjskiej, bengalskiej według tradycyjnych receptur, układanie menu, skłądanie zamówień za granicę, czytanie tradycyjnych receptur.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Sochaczew (mazowieckie)

sprzedaż artykułów spożywczych, wykładanie towaru, przyjmowanie zamówień od towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łosice (mazowieckie)