Praca ANALITYK BANKOWY Iława Bank Spółdzielczy Ilawa

Sobieskiego 49, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pomiar i monitorowanie ryzyka, sporządzanie analiz i sprawozdań z dokonanego pomiaru ryzyka dla Zarządu, opracowywanie i monitorowanie planów finansowych, opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych w zakresie zarządzania ryzykiemoraz szacowania adekwatności kapitałowej, określanie celów polityki bankowej w zakresie ryzyka, opracowywanie propozycji limitów w zakresie ryzyka, adekwatności kapitałowej,współczynników kapitałowych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od.2.000 zł brutto - 3.000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość obsługi komputera, w szczególności programu EXCEL, odpowiedzialność, uczciwość, dokładność, znajomość przepisów prawa bankowego i regulacji KNF w zakresie ryzyka i szacowania kapitałów, znajomość zasad ewidencji księgowej, mile widziane doświadczenie na stanowisku z zakresu ryzyk bankowych.CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do dnia 07.03.2016r. na adres: Bank Spółdzielczy w Iławie, ul. Jana III Sobieskiego 49, 14-200 Iława z dopiskiem PRACA lub podpisane i zeskanowane dokumenty e-mail: sekretariat (at) bankbsilawa.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje

Nazwa pracodawcy: Bank Spółdzielczy Ilawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy