Praca ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie Menadżerów Projektu w ich projektach z punktu widzenia utrzymania standardów zarzadzania projektami, utrzymanie statusu zadań, analiza ryzyka, procesu dostarczania wyników projektu, ułatwianie wdrażania rozwiązań oraz eskalowanie problemów, wspieranie procesu "wypuszczania" oprogramowania, organizowanie spotkań komitetu sterującego oraz innych forów zarządczych, komunikacja do wszystkich stron zaangażowanych w dany projekt o ich statusie a także o ryzyku oraz kwestiach do rozwiązania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Data zakończenia pracy: 08.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami, certyfikaty zarządzania projektami- będą dodatkowym atutem, doświadczenie w średniej wielkości realizacji projektów, doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru usług finansowych, wysoki poziom samoorganizacji, przywiązywanie wagi do szczegółów, zdolności do zarządzania kilkoma zadaniami naraz, doskonała znajomość MS Office w tym Excel Pivt Tables, umiejętności interpersonalne, komunikatywność, elastyczność oraz zdolność do definiowania i wdrażania pragmatycznych rozwiązań, dobre rozumienie produktów bankowych, procesów finansowych a także pojęcie z obszaru zarządzania ryzykiem na rynkach finansowych-będzie dodatkowym atutem, praktyczna wiedza i doświadczenie w obszarze projektów rozwoju oprogramowania, znajomość narzędzi i metod wykorzystywanych w cyklu rozwoju oprogramowania, znajomość i doświadczenie w metodologii PMICS cegid

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.04.2016