Praca ANALITYK DS. WSPARCIA APLIKACJI Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK DS. WSPARCIA APLIKACJI

Wynagrodzenie: od 6 500 PLN

Zakres obowiązków: Osoba zajmująca to stanowisko posiada podstawowe zrozumienie domeny, jest dpowiedzialna za jakość kodu oraz za jego pezpośrednie wdrożenie pod kątem oczekiwanej funkcjonalności; instaluje nowe środowiska techniczne, wspiera programistów oraz testerów; przeprowadza konfigurację Hybris, Zabbix, tworzy dokumentację; konfiguruje serwery;

Data publikacji: 2016-03-02

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko posiada podstawowe zrozumienie domeny, jest dpowiedzialna za jakość kodu oraz za jego pezpośrednie wdrożenie pod kątem oczekiwanej funkcjonalności; instaluje nowe środowiska techniczne, wspiera programistów oraz testerów; przeprowadza konfigurację Hybris, Zabbix, tworzy dokumentację; konfiguruje serwery;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. WSPARCIA APLIKACJI

Data zakończenia pracy: 20.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku; doświadczenie z Service Desk / tzw. Ticketing software; doświadczenie w pracy oraz zarządzaniem metodologią scrum jest koniecznością, doświadczenie pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak Agile, TDD, umiejętność przeprowadzania i definiowania procesów TIL/ITSM; znajomość metodologii service model oriented wykorzystywanej przy modelowaniu systemów i aplikacji; znajomość jezyków programowania: Java, Python, UML; znajmość schemtau Spring - będzie dodatkowym atutem; przygotowywanie dokumentacji pod kątem tworzonego rozwiązania czy stworzonego kodu; konfiguracje I zarzadzanie AWS EC2, S3, ELB, RDS; konfiguracje Hybris, Zabbix, lub pokrewne; bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością; znajomość drugiego języka obcego - będzie dodatkowym atutem.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie