Praca ANALITYK DS. USŁUG PROJEKTÓW I PROGRAMÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wsparcie w tworzeniu szczegółowych planów, wykorzystywanie wiedzy dot. programu GT (Projecy Management Framevork), przewidywanie zagrożeń i problemów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 590 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. USŁUG PROJEKTÓW I PROGRAMÓW

Data zakończenia pracy: 31.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierunek wykształcenia: ekonomia, finanse, zarządzanie, min. 3 lata doświadczenia w środowisku bankowym i międzynarodowym, doświadczenie we współpracy z kierownictwem wyższego szczebla

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie