Praca ANALITYK DS. SKARBU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
międzynarodowa współpraca z instytucjami finansowymi,krótkoterminowe zarządzanie gotówką,okresowe prognozy finansowe,raporty,praca nad rozwojem procesu i aktywne uczestnictwo w implementacji systemówi ulepszeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. SKARBU

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy pod presją czasu, aktywne podejście do wykonywanych zadań i procesu samorozwoju,rozumienie procesów finansowych,orentacja na klienta,umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

JUNIOR SUPPORT APECIALIST - 997,4 PLN

Nauka:- tworzenia scenariuszy i przypadków testowych w systemie HRsys- przygotowywania i analizy nowych funkcjonalności- zapewnienia funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami HRtec
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w handlu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Klonowo (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

CV
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Chrzanów (małopolskie)

POKOJOWA - od 5 100 PLN

pokojowa we Francji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Francja (Francja)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Brzesko (małopolskie)

KUCHARZ ZMIANOWY K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obróbka wstępna surowców itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH - od 1 850 PLN

wytwarzanie, montaż oraz remont konstrukcji stalowych, stacji i punktów redukcyjno-pomiarowych, rurociągów stalowych i z PE, wykonywanie prac ziemnych, obsługa sprzętu drogowego, maszyn i urządzeń. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Zabrze (śląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZWIĄZANE Z HODOWLĄ ZWIERZĄT FUTERKOWYCH /NOREK/
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Stromiec (mazowieckie)

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gniezno (wielkopolskie)

DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI - od 30 PLN

Dokonywanie analizy międzynarodowego rynku nieruchomości, tworzenie opisów nieruchomości oraz przygotowanie ich wizulalizacji, zdobywanie kontaktów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zakroczym (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 860 PLN

Kierowanie autobusem, przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywanie pomocniczych prac budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Cieszanów (podkarpackie)

ROBOTNIK DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

samodzielne prace remontowe przy wykańczaniu mieszkań, biur, itp.: szpachlowanie, malowanie, wykonywanie konstrukcji pod regipsy, układanie paneli
FHU HYDROSPAW ARTUR TYLEK - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Głogów (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Rozmowy z kontrahentami w j. rosyjskim i ukraińskim. Wyjazdy kontaktowe na Ukrainę.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH(NR 9133) - od 10 PLN

• monitorowanie stanu zdrowia podopiecznego• toaleta ciała podopiecznego, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, utrzymanie jej w czystości, pomoc w zaspokojeniu potrzeb fizjologicznych• podawanie leków, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych• zapobieganie odleżynom i stanom zapalnym skóry• przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety chorego• utrzymanie pomieszczeń chorego w czystości• wspieranie psychiczno-pedagogiczne, edukacyjno-terapeutyczne, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań chorego• pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów, płaceniu rachunków• pomoc w sprawach urzędowych (ZUS, NFZ, Urząd Skarbowy, bank, poczta)• towarzyszenie podczas wizyt lekarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - do 1 850 PLN

Tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chocznia (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SOLARIUM - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji sprzedaży , obsługa kasy fiskalnej oraz terminala platniczego, obsługa urządzeń solaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku w obrębie centrów Sołectw, wycinanie zakrzaczeń i koszenie poboczy oraz udrażnianie rowów wzdłuż dróg gminnych, koszenie traw na działkach komunalnych. Prace przy nowych nasadzeniach drzew na działkach komunalnych i przy pielęgnacji samosiejek w lasach stanowiących mienie komunalne a także przy wycince drzew
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lipnica Murowana (małopolskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ADMINISTRACJI I ROZWOJU - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Krotoszyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Praca przy produkcji czekolady, batonów oraz gumu do żucia.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Brzeg (opolskie)

SPAWACZ TIG - od 3 000 PLN

Precyzyjne spawanie metodą TIG, samodzielne ustawianie maszyn, obsługa elektronarzędzi, odpowiedzialność za jakość wykonanych elementów.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Dzierżążno (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 6 000 PLN

import i eksport warzyw i owoców, pozyskiwanie nowych rynków w krajach arabskich
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bronisze (mazowieckie)

SAMODZIELNY EKSPERT DS. ANALIZY FUNKCJONALNEJ - od 16 000 PLN

Wspieranie rozwoju procesów biznesowych, kontakty z działem kontroli wewnętrznej, stworzenie specyfikacji funkcjonalnej we współpracy z analitykiem biznesowym, optymalizacja autoryzacji użytkowników i globalnych platform SAP, przeprowadzanie konfiguracji systemu, opracowanie koncepcji i materiałów do celów szkoleniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)