Praca ANALITYK DS. RAPORTÓW BIZESOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
tworzenie raportów wg ustalonych terminów, używanie narzędzia Microstrategy, implementacja nowych raportów, zarządzanie dostępami do raportów, wspieranie raportów biznesowych w innych oddziałach firmy, tworzenie planów marketingowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. RAPORTÓW BIZESOWYCH

Data zakończenia pracy: 31.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w obszarze analizy raportów biznesowych, certyfikat Microstrategy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie