Praca ANALITYK BIZNESOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -wyszukiwanie biznesowych rozwiązań IT dla bankowości; -analizę obecnych procesów i rozwiązań pod kątem ich funkcjonalności; -analizę pod kątem proponowania nowych rozwiązań i produktów dla biznesu; -koordynację procesu rozwój produktu w trakcie poszczególnych faz projektu oraz współpracę z zespołem deweloperów aplikacji; -definiowanie kryteriów akceptacji aplikacji w celu przeprowadzenia działań testowych; -przygotowywanie ekspertyzy SME odnoszącej się do aplikacji oraz biznesowego środowiska jej wykorzystania; -ścisłą współprac z Klientem, analiz wymagań biznesowych Klienta i stały nadzór nad i kontrolę realizacji wymagań Klienta; -pracę metodologią agile oraz scrum

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK BIZNESOWY

Data zakończenia pracy: 17.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: -co najmniej 2 lata na stanowisku Analityka Biznesowego lub pokrewnym związanym z przemysłem informatycznym dla bankowości; -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; -doświadczenie w pracy oraz zarządzaniem metodologią scrum jest koniecznością -doświadczenie pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak -praca w oparciu o metodologie tajue jak Agile, TDD; UMIEJĘTNOŚCI: -przeprowadzanie analizy biznesowej pod kątem wymagań technicznych realizowanego projektu i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji; -wykorzystanie takich technologii modelingu aplikacji jak UML, Case modeling, conceptual data models; -doświadczenie w wykorzystywaniu takich narzędzi jak Enterprise Architect lub pokrewne; -wiedza z obszaru bankowości w szczególności produktów finansowych (akcje, obligacje. Produkty strukturalne bankowości etc.); -znajomość SQL w kontekście analizy biznesowej oraz czynności testowych dla aplikacji komputerowych; -niezależność, systematyczność, zorganizowanie -zdolności przywódcze oraz umiejętność negocjacji -znajomość data feed takich jak Bloomberg, SIX financial Information lub pokrewne; -znajomość Business Process Modeling Notification (BPMN) będzie dodatkowym atutem -certyfikaty IREB oraz IIBA będzie dodatkowym atutem; -bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością; -znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.03.2016