Praca ANALITYK BIZNESOWY DS. IT Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analityk Biznesowy ds. IT odpowiedzialny jest za analizę systemów biznesowych w związku z programem moderanizacji bankowości komercyjnej, Ścisła współpraca z interesariuszami znajdującymi się w różnych lokalizacjach na całym świecie,Odpowiedzialność za zbieranie, zrozumienie, dokumentowanie wymagań biznesowych oraz tłumaczenie ich w funkcjonalne specyfikacje systemowe, Stosowanie różnych technik analitycznych i metodologii w celu tworzenia odpowiedniej dokumentacji, Praca jako integralna część globalnych zespołów projektowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK BIZNESOWY DS. IT

Data zakończenia pracy: 31.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Co najmniej 4 letnie doświadczenie w środowisku IT a w szczególności w zakresie: modelowania procesów w oparciu o BPMN, zarządzanie projektami IT, doświadczenie z UNIX, realizacji różnych systemów operacyjnych, doświadczenia w gromadzeniu funkcjonalnych specyfikacji, analizy biznesowej, danych oraz ryzyka. Umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku, związanym z bankowością korporacyjną, umiejętności myślenia analitycznego oraz szybkiego rozwiązywania problemów, znajomość narzędzi: COBIT (Control Objectives for Information and related Technology) - zbiór dobrych praktyk z zakresu IT Governance, które mogą być wykorzystywane w szczególności przez audytorów systemów informatycznych, BPMN (Business Process Model and Notation) - graficzna notacja służąca do opisywania procesów biznesowych, zaawansowana znajomość MS Office, Excel, ITIL, UNIX OF, bardzo dobre umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie