Praca AIR CLAIM SPECIALIST / SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ LOTNICZYCH Gdańsk AIRHELP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Optymalizacja SEO

Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa roszczeń o rekompensaty, w tym przygotowywanie kompletnej dokumentracji, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz liniami lotniczymi, aktualizacja wewnętrznych baz danych, obsługa procesu uzyskiwania płatności, badanie rynku linii lotniczych, bieżące raportowanie efektów pracy, utrzymywanie poprawnych relacji z partnerami biznesowymi, badanie satysfakcji klienta, prace administracyjne.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca pn-pt w godz. 09:00-17:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
AIR CLAIM SPECIALIST / SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ LOTNICZYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: doradca do spraw odszkodowań

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
portugalski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa pakietu MsOffice (m.in. Word, Excel, PowerPoint)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe językowe, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, bardzo dobra znajomość narzędzi Word, Excel, Access, komunikatywność i umiejętność reagowania w kontakcie z trudnym klientem, dbałość o szczegóły, własna motywacja, nawet gdy dotyczy to rutynowych zadań, biegła znajomość języka angielskiego i portugalskiego w mowie i piśmie. Miejsce pracy: Gdańsk Suchanino. Kontakt telefoniczny: 58 623 20 19 lub mailowy: jakub.wozniak (at) exrelo.pl.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
AIRHELP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i list motywacyjny w języku angielski należy wysłać na adres e-mailowy: jakub.wozniak (at) exrelo.pl.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Trzy Lipy

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw odszkodowań