Praca AGENT SPRZEDAŻY (O) Ryglice Bożena Zając Firma "VERO" Usługi Finansowe

Stanowisko: AGENT SPRZEDAŻY (O)

Wynagrodzenie: do 925 PLN

Zakres obowiązków: Produkty bankowe (ubezpieczenia, konta, pożyczki)

Data publikacji: 2016-08-11

Lokalizacja: Ryglice (małopolskie)

Pracodawca: Bożena Zając Firma "VERO" Usługi Finansowe

Miejsce pracy:
-, 33-160 Ryglice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Produkty bankowe (ubezpieczenia, konta, pożyczki)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: żądanie pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT SPRZEDAŻY (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryglice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryglice

Zawód: konsultant / agent sprzedaży bezpośredniej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe (rachunkowość, księgowość, ekonomia, finanse lub pokrewne), min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, przerwa w wykonywaniu zawodu nie dłuższa niż 3 lata, umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy kat. B. Praca w Ryglicach na 1/2 etatu w godz. 7.00-15.00 (4 godz), w soboty w godz. 8.00-12.00; sprzedaż produktów bankowych (ubezpieczenia, konta, pożyczki). Kontakt: Bożena Zając Firma "VERO" Usługi Finansowe, tel. 500 280 626. Giełda Pracy odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie - zapisy w pok. 3, tel. 14 688 23 57, 14 688 23 58.

Nazwa pracodawcy: Bożena Zając Firma "VERO" Usługi Finansowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Giełda Pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: konsultant / agent sprzedaży bezpośredniej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016