Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Stachy kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stachy, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stachy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPECJALISTA ANALIZY I ROZWOJU RYNKU I MECHANIK - od 2 000 PLN

poszukiwanie kontrahentów na Ukrainie, w Rosji, Białorusi.Reklama produktu w internecie. Naprawa samochodów. Pomocnicze roboty.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kokoszkowy (pomorskie)

KELNER - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tczew (pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zaniegów w zakresie manicure, wykonywanie zabiegów w zakresie pielegnacji dloni
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lublin (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów z Serbii i Czarnogóry, sprzedaż artykułów użytku domowego
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

oferta pracy subsydiowana, przeznaczona dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie w wieku do 30 r.ż.rozmowy handlowe
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Orle (pomorskie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ROZWOJU I SZKOLEŃ - od 3 000 PLN

Planowanie i prowadzenie szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, aktualizacja istniejących materiałów szkoleniowych poprzez dostosowanie ich do potrzeb biznesowych Spółki, współpraca z zespołem arabskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów chłodnią na tereny: UE, Rosja, Białoruś, Ukraina
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

CARVING W OWOCACH I WARZYWACH - od 1 850 PLN

rzeźbienie w owocach i warzywach, dekoracje w celach cateringowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji mebli, pomoc przy produkcji i montażu drzwi
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY W FIRMIE BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Pracownik biurowy w firmie budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - KELNER - od 1 750 PLN

praca polegająca na obsłudze piecy konwekcyjno - parowych, pomocy kelnerom
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Topólka (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klientów, dbanie o czystość i wizerunek zakładu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zakopane (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wykonanie czynności administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenie, osoba zarejestrowana w PUP, do 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na terenie gminy Ośno Lubuskie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

SPECJALISTA D/S SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

promocja i sprzedaż produktów, aktywne poszukiwanie nowych klientów,obsługa klientów hurtowni,wystawianie dokumentów handlowych,uzupełnienie ekspozycji.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

- Obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa terminali kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Łodygowice (śląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Sieradz (łódzkie)

FRYZJER (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

ZGodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdynia (pomorskie)

MŁODSZY RENOWATOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Szreniawa (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

wsparcie działań zakupów, analiza zapotrzebowań, składanie zamówień do dostawców
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kwidzyn (pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 2 100 PLN

Przyjmowanie, meldowanie i zakwaterowanie gości, przyjmowanie rezerwacji miejsc noclegowych, obsługa połączeń przychodzących, wystawianie faktur, koordynowanie wynajmu sal szkoleniowych, przyjmowanie i nadzór nad doręczeniem korespondencji gości hotelowych, obsługa imprez okolicznościowych organizowanych przez AGRO obiekt hotelowy. Umowa o pracę w zastępstwie (12 miesięcy), równoważny system czasu pracy - dwie zmiany w godz.: 8-20, 20-8. Oferta dostępna w sali H. Pracodawca zastrzega, iż skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PALET, OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH - od 900 PLN

pracownik produkcji palet, obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Głuszyna (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO- ROZWOŻENIE PIECZYWA - od 1 850 PLN

Pakowanie pojemników z pieczywem do samochodu i rozwożenie po wyznaczonych sklepach. Rozładunek koszy z pieczywem w sklepie, odbiór pieniędzy za dostawę wg dokumentów. rozliczanie pobranych pieniędzy w kasie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Częstochowa (śląskie)

Wybierz miejscowość