Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI LAN - KONSERWATOR URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH Gdynia PAWEŁ KUCHARSKI "MIKRONEX"-SERWIS KOMPUTEROWY-PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Stanowisko: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI LAN - KONSERWATOR URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Wynagrodzenie: od 470 PLN

Zakres obowiązków: Sprawdzanie poprawności działania sprzętu i systemów, usuwanie oprogramowania malware, aktualizacja programu antywirusowego w komputerach, instalowanie lub przeinstalowanie systemu Windows z zachowaniem lub przeniesieniem danych z ich zabezpieczeniem i przywróceniem do stanu używalności, sprawdzanie dysków programem diagnozującym, archiwizacja na płytach DVD lub innych bezpiecznych nośnikach danych przeniesionych z poszczególnych komputerów do serwera, montaż i rozbudowa zestawów komputerowych, instalacja i konfiguracja nowych programów komputerowych, usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemu, usuwanie problemów z siecią komputerową, konfiguracja routerów i przełączników, konserwacja urządzeń biurowych peryferyjnych oraz komputerów zgodnie z wymogami ich dokumentacji technicznej i instrukcji eksploatacyjnej, aktualizacja dokumnetacji komputerów, podstawowe wsparcie techniczne, opracowywanie i specyfikacji technicznej sprzętu niezbędnego do rozbudowy lub utrzymania w ruchu systemów, przygotowywanie opisu stanu technicznego sprzętu komputerowego niesprawnego, przeznaczonego do likwidacji.

Data publikacji: 2015-12-15

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: PAWEŁ KUCHARSKI "MIKRONEX"-SERWIS KOMPUTEROWY-PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Aleja Marsz.Piłsudskiego, 81-378 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Sprawdzanie poprawności działania sprzętu i systemów, usuwanie oprogramowania malware, aktualizacja programu antywirusowego w komputerach, instalowanie lub przeinstalowanie systemu Windows z zachowaniem lub przeniesieniem danych z ich zabezpieczeniem i przywróceniem do stanu używalności, sprawdzanie dysków programem diagnozującym, archiwizacja na płytach DVD lub innych bezpiecznych nośnikach danych przeniesionych z poszczególnych komputerów do serwera, montaż i rozbudowa zestawów komputerowych, instalacja i konfiguracja nowych programów komputerowych, usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemu, usuwanie problemów z siecią komputerową, konfiguracja routerów i przełączników, konserwacja urządzeń biurowych peryferyjnych oraz komputerów zgodnie z wymogami ich dokumentacji technicznej i instrukcji eksploatacyjnej, aktualizacja dokumnetacji komputerów, podstawowe wsparcie techniczne, opracowywanie i specyfikacji technicznej sprzętu niezbędnego do rozbudowy lub utrzymania w ruchu systemów, przygotowywanie opisu stanu technicznego sprzętu komputerowego niesprawnego, przeznaczonego do likwidacji.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 470 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 470 zł brutto miesięcznie (10 godz. tygodniowo)

Nazwa stanowiska:
ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI LAN - KONSERWATOR URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: administrator systemów komputerowych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 470 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, umiejętności informatyczno - administracyjne - helpdesk.

Nazwa pracodawcy:
PAWEŁ KUCHARSKI "MIKRONEX"-SERWIS KOMPUTEROWY-PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Malborska 14c/21, 03-286 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Świadectwo pracy z poprzedniego miejsca pracy, dokument potwierdzający wykształcenie wyższe.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Malborska

Numer budynku pracodawcy: 14c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych