Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: staż

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Data zakończenia pracy: 01.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Olchowa (podkarpackie)

ROBOTNIK DO PRACY LEKKEIJ - od 1 400 PLN

składanie zaczepów do ozdób choinkowych
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Świerzawa (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur, autobusów
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY W WYDZIALE TECHNICZNO - INWESTYCYJNYM - 997,4 PLN

Zgodnie ze złożonym wnioskiem stażowym
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

1990U - PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Radom (mazowieckie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Mirsk (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDESZKOLNEGO - 997,4 PLN

pomoc w zajęciach pedagogicznych, pomoc w prowadzeniu zajęć dodatkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Śrem (wielkopolskie)

KELNER-BARMAN (Z) - do 2 000 PLN

Kelner-barman
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzeadwca
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Poddębice (łódzkie)

INŻYNIER DS. TESTÓW I ANALIZ - od 8 000 PLN

Tworzenie, analizowanie, poprawianie, zmienianie, zapisywanie, testowanie, wdrażanie i opracowywanie programów komputerowychAdministrowanie infrastrukturą i oprogramowaniemAdministrowanie bazami danych, systemami i sieciamiProjektowanie, optymalizacja i wdrażanie sieciWykonywanie innych czynności w zakresie informatyki, w szczególności w zakresie obsługi i doradztwaŚwiadczenie usług hostingowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wrocław (dolnośląskie)

MISTRZ CEREMONI POGRZEBOWEJ - REFUNDACJA DOP. - FP (ŻAGAŃ) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie ceremonii pogrzebowej
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Żagań (lubuskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

cięcie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Leśna (dolnośląskie)

KSIĘGOWY/A - 997,4 PLN

prowadzenie księgi rozchodów i przychodów w programie Madar, naliczanie wynagrodzeń, tworzenie deklaracji VAT-7, sporządzanie dowodów księgowych, zapoznanie się z programem Płatnik, prowadzenie akt osobowych, przygotowanie dokumentów do ZUS
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Żory (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Starachowice (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Sampława (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR ZAGĘSZCZARKI, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 850 - 2 100 PLN

obsługa zagęszczarki, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT FOTOGRAFA - 997,4 PLN

m.in.: pomoc przy organizacji i wykonywaniu sesji zdjęciowych, wykonywanie aranżacji potrzebnych do sesji zdjęciowych, projektowanie materiałów reklamowych, obróbka i retusz zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Łaziska Górne (śląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, reklamowanie i promowanie towarów, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, przyjmowanie reklamacji i ogłoszeń
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 775 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji okien i drzw.Praca na produkcji w firmie produkującej okna PCV i ALU
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon-pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Opole (opolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 500 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w j. albańskim. Rozwiązywanie problemów przesłanych przez klienta w j. albańskim.Wymagania: j. albański w stopniu zaawansowanym, perfekcyjne słownictwo, gramatyka, akcent, lokalne zwroty, słownictwo biznesowe. Godziny pracy: 08:00-0:00.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Łódź (łódzkie)

PALACZ CO - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 2 050 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZKRESIE USŁUG POCZTOWYCH, DORĘCZANIE PRZESYŁEK, PRZEKAZÓW POCZTOWYCH I TELEGRAMÓW, PROWADZENIE AKTYWNEJ SPRZEDAŻY WYBRANYCH USŁUG I TOWARÓW, ZBIERANIE I AKTUALIZACJA DANYCH DOTYCZĄCYCH REJONU DORĘCZEŃ ORAZ BAZY ADRESOWEJ FIRM, PROWADZENIE DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ, MONITOROWANIE ESTETYKI I STANU TECHNICZNEGO NADAWCZYCH I ODDAWCZYCH SKRZYNEK POCZTOWYCH, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU PP S.A;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA, WYSOKA ORIENTACJA NA KLIENTA, SKUTECZNOŚĆ W DĄŻENIU DO REZULTATÓW, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU;PRACA SZCZECI-PRAWOBRZEŻE; BAT. CHŁOPSKICH GIEŁDA PRACY 27.04.16R. S. 278 GODZ. 10.00
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK-PRACOWNIK SZKLARNIOWY - 997,4 PLN

pielęgnacja roślin ozdobnych uprawianych w szklarni
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Grabków (łódzkie)

PROJEKTANT GRAFIKI - od 1 850 PLN

grafik komputerowy
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Wygoda (podlaskie)