Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Data zakończenia pracy: 01.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

STOLARZ - od 1 850 PLN

produkcja i montaż wyrobów z drewna na terenie całej Polski, obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ciechocin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- STAŻ - 997,4 PLN

MUROWANIE, TYNKOWANIE, SYSTEMY SUCHEJ ZABUDOWY WNĘTRZ, PŁYTKOWANIE, MONTAŻ STOLARKI DRZWIOWEJ I OKIENNEJ, DOCIEPLANIE ŚCIAN, BRUKOWANIE
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsługa elektronarzędzi, pomoc przy wykonywaniu mebli na wymiar
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie mIasta Korsze
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Korsze (warmińsko-mazurskie)

PLASTYK - do 2 000 PLN

malowanie, projektowanie ornamentów, rysunek ogólny
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Chorzów (śląskie)

INSTRUKTOR - od 2 200 PLN

przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach, praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji, sprzedaży, na sali restauracyjnej, zapleczu i terenie zewnętrznym, prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisupraca na umowę na czas okreslony, praca w systemie równoważnym (lokal otwarty całą dobę, 7 dni w tygodniu oraz święta)oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Długołęka (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Opole Lubelskie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Uniejów (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Podlesie (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 960 PLN

obsługa komputera , zapisy na kurs, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Sztumska Wieś (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Brudzew (wielkopolskie)

SERWISANT KOMPUTERÓW - MONTER INSTALACJI TELEINFORMATYCZNYCH - do 1 850 PLN

montaż instalacji teleinformatycznych (anteny, przewody), serwis komputerów
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łęczyca (łódzkie)

HODOWCA KONI - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Stręgielek (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Częstochowa (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Warszawa (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Konin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie programów azjatyckich na wszystkich platformach medialnych, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaży programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Piaseczno (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zielona (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Udział w przyjęciach dostawy towaru, w sporządzaniu dokumentacji magazynowej i kasowej, ekspozycja towarów, pomoc w obsłudze klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubsko (lubuskie)

SZPACHLARZ - od 13 PLN

PRZYGOTOWYWANIE ŚCIAN DO SZPACHLOWANIA, MONTOWANIE LISTEW WYRÓWNUJĄCYCH, SZPACHLOWANIE WARSTWOWE, SZLIFOWANIE POWIERZCHNIWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 2 LATA,
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FOTOGRAF - od 1 850 PLN

przeprowadzanie sesji zdjęciowych, prowadzenie dokumentacji materiałów fotograficznych; ustalanie i kontrolowanie norm zużycia materiałów, retusz zdjęć, dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie nowych projektówścisła współpraca z projekt managerami, wykonywanie zamówien dla kontrahentów z krajów wschodnich, głównie z Rosji i Ukrainy, oraz z Polski, stworzenie projektów na potrzeby komunikacji marketingowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Świdnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

naprawa aut
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Stara Krępa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 925 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

PIEKARZ K/M - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKO-DZIECIĘCY - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, dzieciece, stylizacja włosów, trwałe ondulacje, koloryzacje.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rumia (pomorskie)