Praca Administrator aplikacji ERP Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator aplikacji ERP

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-19

Wymagania dla kandydatów:
doświadczenie w pracy z systemami ERP zwłaszcza CDN XL
podstawy programowania (np. C#, VBA, T-SQL)
znajomość podstawowych zagadnień księgowych ( konta, salda , VAT , bilans )
znajomość procesów biznesowych w firmach i umiejętność ich nadzoru i weryfikacji
znajomość (co najmniej podstawowa) MS SQL Server
umiejętność posługiwania się MS Excel z wiedzą tworzenia w nim raportów i zestawień
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
wykształcenie informatyczne lub techniczne, akceptowany końcowy okres trwającego toku studiów w systemie zaocznym

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
monitorowanie poprawności pracy systemów ERP
monitorowanie platform wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami (Web, IIS)
i innymi
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w powyższych obszarach
administrację kontami użytkowników systemów
przygotowywanie raportów, importy danych z i do systemu
weryfikację spójności danych w systemach
szkolenia pracowników końcowych

Pracodawca: Media Expert