Praca 897U - STARSZY TECHNIK - LEKARZ WETERYNARII Lublin kontakt przez PUP

Stanowisko: 897U - STARSZY TECHNIK - LEKARZ WETERYNARII

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-30

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 897U - STARSZY TECHNIK - LEKARZ WETERYNARII

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: lekarz weterynarii

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: lekarz weterynarii

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

manikiurzystka
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Piastowo (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zakup towarów w Wolce Kosowskiej w hurtowniach prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin; negocjacje cen w języku chińskim; przygotowywanie ofert handlowych w języku chińskim;
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Opole (opolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zaopatrywanie firmy w towary i produkty
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Oleśnica (świętokrzyskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK GALWANICZNYCH - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i nadzorowanie urządzeń do nakładania powłok galwanicznych, kontrolowanie i utrzymywanie parametrów technologicznych poszczególnych operacji, zawieszanie, zdejmowanie i pakowanie detali; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Lublińcu, posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 roku życia. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania mogą zgłaszać się po skierowanie na rozmowę z pracodawcą u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Pietrzaki (śląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kartuzy (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień. Realizacja zamówień. Obsługa wysyłek zamówień zrealizowanych. Obsługa urządzeń biurowych. Nauka obsługi programu komputerowego RAKS w części dotyczącej sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Milanówek (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie półproduktów, surowców do produkcji, prace porządkowe, wspieranie kucharza
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Płock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, KLAS SZKOLNYCH, TOALET, KORYTARZY; WYMAGANIA: DOKŁADNOŚĆ W WYKONYWANIU PRAC PORZĄDKOWYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie rezerwacji, znajomość języków rosyjskiego i ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Zakopane (małopolskie)

ASYSTENT DS.SZKOLEŃ ( 116 S EFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach projektu EFS POWER: organizacja szkoleń, spotkań, konferencji, prowadzenie biura oraz wsparcie przy prowadzeniu strony internetowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Otwock (mazowieckie)

TAPICER - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Witkowo (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roślin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenia na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace pomocnicze przy koparko-ładowarce
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Urzędów (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

obsługa księgowości firm w zakresie księgowości uproszczonej i pełnej księgowości; przytowanie dokumentów do księgowania; księgowanie; sporządzanie zestawień i deklaracji podatkowych; obsługa ZUS i aplikacji Płatnik;sprawozdania GUS
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

zbiór owoców, sortowanie owoców (obsługa maszyny sortowniczej),prace sezonowe w gospodarstwie;
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Olszew (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wielgomłyny (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kucharzOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy z Wnioskodawcą, nie odbywały u niego stażu ani nie korzystały z innych form wsparcia finansowanych z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego u tego Wnioskodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kolbuszowa (podkarpackie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

sprzątanie i mycie zakładu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Polanów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Borki (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

pomoc przy przygotowaniu posiłków, utrzymanie kuchni w czystości
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów, ekspozycja towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Korytnica (świętokrzyskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

Praca w systemie równoważnym
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK - od 1 895 PLN

rejestrowanie korespondencji wpływającej i wychodzącej, odbiór i nadanie korespondencji zwykłej, poleconej i spec. poczty, gromadzenie, ewidencjonowanie i udostępnianie aktów prawnych, rozliczanie ze spraw i dokumentów pracowników przenoszących się do innych komórek i jednostek organizacyjnych lub zwalniających się z Policji, sporządzanie co kwartał wykazu spraw nie załatwionych przydzielonych do wykonania, przeprowadzanie inwentaryzacji spraw i dokumentów oraz aktów prawnych, przyjmowanie od pracowników i gromadzenie spraw ostatecznie załatwionych zgodnie z JRzWAP (Jednolity Rzeczowy Wykaz Akt Policji), tworzenie zbiorów archiwalnych zgodnie z JRzWAP, sporządzanie spisów zawartości teczek, sporządzanie spisów akt przekazanych do archiwum, udzielanie pomocy pracownikom Jednostki w zakresie archiwizacji dokumentów oraz nadzorowanie nadania klasyfikacji spraw ostatecznie załatwionych, organizowanie prac Komisji do brakowania akt oraz sporządzanie protokołów brakowania akt, których minął okres przechowywania, prowadzenie ewidencji spisów akt przekazanych do archiwum oraz protokołów brakowania, udostępnianie dokumentów archiwalnych zgodnie z zarządzeniem, opracowywanie analiz, sprawozdań oraz informacji dotyczących funkcjonowania jednostkiw zakresie archiwizacji, realizowanie czynności w programach Poczta Specjalna oraz w zakresie absencji w SWOP
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Lesznowola (mazowieckie)

FRYZJER M/K - od 1 600 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie na maszynie szwalniczej, szycie odzieży damskiej i dziecięcej.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - od 1 900 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lubań (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DOSTAWCA - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów oraz dostarczanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 240 PLN

Prace fizyczne związane z budową i remontem torowisk. Praca od pon. do pt. w godz. 7-15.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Kraków (małopolskie)