Praca 708S - PRACOWNIK-PRACE RĘCZNE NA SZWALNI Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 708S - PRACOWNIK-PRACE RĘCZNE NA SZWALNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: szwaczka ręczna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: szwaczka ręczna

Podobne oferty pracy

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Lubaczów (podkarpackie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA, WYCHOWAWCA GRUPY 3-4 LATKÓW - 2 265 - 3 109 PLN

nauczyciel i wychowawca grupy 3-4 latków z oddziału przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Karczyce (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Murczyn (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU / PROFESJONALNA SEKRETARKA - 1 700 - 3 000 PLN

prowadzenie kalendarza spotkań i korespondencji przełożonego,obsługa korespondencji,obsługa obiegu dokumentów w firmie,organizacja i obsługa spotkań/konferencji/wyjazdów zagranicznych,prace administracyjno-biurowe,
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gorlice (małopolskie)

PRACE PRZY PRODUKCJI WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH - od 1 200 PLN

przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych z surowców i półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Strzyżewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

Wycinka drzew i krzewów, inne prace w lesie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Boćwinka (warmińsko-mazurskie)

POSADZKARZ - od 1 700 PLN

Wykonywanie podłóg, układanie płytek i nawierzchni drewnianych, wykładzin rulonowych, przygotowanie zapraw, szlifowanie nawierzchni, dostawy na budowę materiałów budowlanych i sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Spytkowice (małopolskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG - od 1 850 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu, aparatury medycznej, układanie pacjenta do badań diagnostycznych, dobieranie odpowiednich metod do wykonania badania rentgenowskiego, wykonywanie badań, komunikowanie się z pacjentem.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 13 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

obsługa klienta, urzadzeń biurowych, porządkowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szamotuły (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

ścieranie kurzu, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach higieniczno sanitarnych, mycie posadzek
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

PIELĘGNIARKA/ REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 925 PLN

Wykształcenie średnie medyczne; doświadczenie zawodowe mile widziane; zakres obowiązków: obsługa systemu komputerowego, rejestracja pacjentów, prowadzenie recepcji, umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę; 1/2 etatu; zmianowość do uzgodnienia; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA/SKIEROWANIE Z PUP LUBLIN - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Lublin (lubelskie)

BARMAN/KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień i ich odpowiednia realizacja, dbałość o czystość i higienę miejsca pracy. Bieżące przygotowywanie-zmywanie porcelany i szkła do serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych przy użyciu zmywarki barowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kalinowice (lubelskie)

OGRODNIK - od 1 000 PLN

Mechaniczne przycinanie traw, kształtowanie drzew i krzewów przez ich przycinanie, usuwanie uszkodzonychliści i gałęzi, prace porządkowe a w szczególności porządkowanie i podlewanie trawników, kwiatów, drzew i krzewów, dowożenie roślin osprzętu do klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Oleśnik (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA J. UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO - od 1 850 PLN

wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne, biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego, pracowitość, uczciwość, rzetelność, drobiazgowość.Praca biurowa, kontakt z kontrahentami z Rosji, Ukrainy i Litwy.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta; sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Klimontów (świętokrzyskie)

ARCHITEKT - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

- prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, w tym przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy, rozwiązaniem umowy o pracę oraz przebiegiem stosunku pracy;- prowadzenie ewidencji czasu pracy;- przygotowywanie skierowań na badania wstepne, badania okresowe i badania kontrolne oraz kontrolowanie aktualności badań lekarskich pracowników;- ewidencjonowanie rocznych planów urlopowych i wniosków urlopowych;- przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji dotyczącej pracowników;- archiwizowanie dokumentacji kadrowej;- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska oraz zasadami ergonomii.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTKA - 997,4 PLN

Przygotowanie i przechowywanie kwiatów, kompozycji kwaitowych, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wejherowo (pomorskie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 3 000 PLN

Poszukiwanie producentów, kontakt z kontrahentem, nadzorowanie transakcji, bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

TYNKARZ K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Warszawa (mazowieckie)

STAZ/TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez przełożonych- kopertowanie i wysyłka korespondencji spółki- gromadzenie i przechowywanie dokumentacji spółki- pełna obsługa urządzeń biurowych (ksero, skan, itp.)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Nowa Sól (lubuskie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Sosnowiec (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 1/2 ETATU - ZOBOWIAZANIE (TEREN GMINY ŻAGAŃ) - od 925 PLN

opieka nad dziećmi w autobusie i podczs wsiadania i wysiadania z autobusu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Żagań (lubuskie)