Praca 655S - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Radom Kancelaria Prawna Legatis

Miejsce pracy:
26-600 Radom 1, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługiwanie klientów przekazanych przez Kancelarię, aktywne pozyskiwanie klientów dla Kancelarii, kompletowanie dokumentów niezbędnych do zgłoszenia szkody, zawieranie umów z klientami, prezentowanie ofert usługi Kancelarii,

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: 655S - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radom

Zawód: przedstawiciel handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawa jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: Kancelaria Prawna Legatis

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Fryderyka Chopina 18, 20-023 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Fryderyka Chopina

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy