Praca 565U - KELNER Ślepowron kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ślepowron, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 565U - KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ślepowron

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA - od 4 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:- dostarczanie wsparcia dla klientów poprzez telefoniczne udzielanie odpowiedzi na ich zapytania;- przetwarzanie i zarządzanie zapytaniami klientów dotyczących produktów, promocji, zamówień, faktur, płatności, zwrotów, platform online oraz warunków i terminów.- akrualizowanie i wprowadzanie danych do systemu;- wsparcie przy wdrażaniu i realizacji planów sprzedażowych i marketingowych;- tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań podnoszących poziom satysfakcji klienta- zapewnienie poufności informacji, do których ma się dostęp ze wzlgędu na stanowisko.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Zabierzów (małopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Glinnik (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych i wykończeniowych, praca na terenie województwa lubelskiego i całego kraju . Praca na wysokościach.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Radawiec Duży (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Recz (zachodniopomorskie)

KELNER M/K (J.ANGIELSKI) - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Prace murarskie i tynkarskie na terenie Częstochowy i okolic.
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Częstochowa (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zduńska Wola (łódzkie)

ASYSTENT EKONOMICZNY - 997,4 PLN

analiza rynku, obsługa korespondecji, urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - do 13,7 PLN

Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie towarów do wysyłki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, układanie towarów na regałach, obsługa wózków widłowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK FAST FOOD - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Konin (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

sprowadzanie samochodów z Unii Europejskiej i wywóz do krajów poza Unię (Ukraina, Rosja, Białoruś)
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

POMOC KUCHENNA ST(POWER) - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków, wyrobów garmażeryjnych,
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK - KONSERWATOR - do 1 900 PLN

Mechanik mechaniki pojazdowej. Montaż i przegląd instalacji LPG. Konserwacja urządzeń warsztatowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warcz (pomorskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ EFS RPO (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

obsługa klienta urządzeń i sprzętów znajdujących się w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szprotawa (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

sprzedaż produktów bankowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lubań (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Wykształcenie zawodowe/średnie, książeczka zdrowia.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DS MARKETINGU, SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Specjalista ds marketingu, sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MŁODSZY KONTROLER/GRATOWACZ - do 12 PLN

Kontrola wizulana odlewów i gratowanie detali, prace manualne - wykańczanie gotowych części, ruch ciągły, umowa na czas określony, stawka godzinowa 12 zł - wynagrodzenie miesięczne 2016 zł brutto.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

Kompletacja towaru wg. rozpisów, obsługa skanera magazynowego, obsługa wózka widłowego. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w pracy na magazynie, wymagane uprawnienia na wózek widłowy oraz książeczka sanepidu, umiejętność obsługi skanera.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Mysłowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa biura, interesantów, urządzeń biurowych, wprowadzanie danych do komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

organizowanie załóg kierowców, przyjęcie, ewidencja, fakturowanie zleceń transportowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

OPERATOR ŚRUTOWNI - od 2 000 PLN

Czyszczenie powierzchni metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Somonino (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 200 - 3 500 PLN

przedstawienie ofert handlowych, sprzedaż materiałów budowlanych, komunikacja z potencjalnym klientem
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Sokółka (podlaskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Montaż i wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraszewo (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

zg.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 900 PLN

dowóz dzieci do szkoły
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Jedwabno (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - MONTER - od 2 000 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)