Praca 565U - KELNER Ślepowron kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ślepowron, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 565U - KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ślepowron

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa sprzedaży w sklepie, kasa fiskalna
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Klonowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DERATYZACJI - od 1 000 PLN

ZAPOBIEGANIE INWAZJI ORAZ LIKWIDACJA SZKODNIKÓW SNITARNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ PESTYCYDÓW, SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA TRUCIZN I KL. TOKSYCZNOŚCI, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Koluszki (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI KOREAŃSKIEJ I JAPOŃSKIEJ - do 1 100 PLN

- przygotowywanie potraw kuchni koreańskiej, - przygotowywyanie sushi, - oprawianie ryb i owoców morza, - odbiór towaru, - praca zgodnie z systemem HACCAP. Niepełny wymiar czasu pracy - pół etatu. Miejsce pracy: OHH SUSHI&GRILL, Wrocław, pl. Dominikański 1.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN PRZĘDZALNICZYCH - od 2 000 PLN

Podwieszanie niedoprzędów, zaprzędzanie, likwidacja zrywów i nawinięć. Zasypywanie pustych cewek do maszyny. Czyszczenie maszyny. Ciężka prac fizyczna w cięzkich warunkach temperaturowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łódź (łódzkie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

Tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK KSIĘGOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Gliwice (śląskie)

MANAGER SPRZEDAŻY / PRZEDSTAWICIEL HALNDLOWY ( TEREN: WOJ. MAZOWIECKIE,I WARSZAWA , POLSKA PÓŁNOCNA, POŁUDNIOWA, WSCHODNIA, ZACHODNIA) - od 2 000 PLN

- aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów- realizacja planów sprzedażowych- raportowanie wyników sprzedaży i stanu prac z Klientami- utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami- udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych- monitorowanie i analiza trendów w swoim terenie- realizacja planów sprzedażowych skierowanych do nowych Klientów - aktywne promowanie usług- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - od 1 900 PLN

obsługa klientów i systemów turystycznych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Częstochowa (śląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER - od 2 100 PLN

Obsługa gości, serwowanie dań, obsługa małej recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA PERSONALNY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łazy (mazowieckie)

SPAWACZ - do 1 100 PLN

Wykonywanie spawów rur c.o. oraz gazowych. Wykształcenie zawodowe - spawacz. Doświadczenie zawodowe 2 lata na w/w stanowisku. Uprawniewnia w spawaniu 3 stopnia. Praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

DZIENNIKARZ - REDAKTOR PORTALU - 997,4 PLN

wyszukiwanie tematówredagowanie tekstówprzeprowadzanie wywiadówpisanie relacji z wydażeńkorekta i edycja tekstów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Leszno (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i drukarki, sprzedaż odzieży, obsługa komputera itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Katowice (śląskie)

KSIĘGOWA/ KADRY, PŁACE - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

w/g zakreu czyności
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Poznań (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gdańsk (pomorskie)

OGRODNIK - UPRAWA GRZYBÓW JADALNYCH - do 2 000 PLN

Zakładanie hali, prowdzenie technologicznego procesu uprawy grzybów, zbiór i klasyfikacja grzybów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w uprawie pieczarek, likwidacja i zwalczanie chorób w uprawie grzybów i dezynfekcja, wyrzutka hali.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Rudnik (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH - od 1 850 PLN

WSPIERANIE ORGANIZACYJNE DZIAŁU ZARZADZANIA PERSONELEM W ZAKRESIE REKRUTACJI PRACOWNIKÓWMIĘDZYNARODOWYCH,POZYSKIWANIE ZEZWOLEN NA PRACĘ DLA PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW.zNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW KONSULARNYCH ODNOŚNIE WIZ I ZEZWOLEŃ NA PRACE.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Stromiec (mazowieckie)

KOORDYNATOR DS HANDLU - od 1 000 PLN

Pozyskiwanie odbiorców i dostawców z zagranicy, handel towarami na terenie UE oraz krajów wschodnich, koordynacja sprzedazy i zakupy z innymi krajami, prowadzenie komunikacji z klientami z UE oraz krajów wschodnich w językach: rosyjski, ukraiński, angielski. Znajomośc branzy, znajomośc języków obcych, obsługa komputera, wysoka motywacja do pracy, prawo jazdy kat. B, odpowiedzialność, inicjatywa
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Blachownia (śląskie)

JEŹDZIEC - 997,4 PLN

Jeździec
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami bhp oraz przeciwpożarowymi. Zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy i stanowiskiem pracy,- kompleksowa weryfikacja dokumentacji technicznej,- technologiczne przygotowanie i opracowanie zleceń warsztatowych,- rozliczanie zrealizowanych zleceń,- współudział w przygotowaniu ofert dla klientów spółki,- prowadzenie dokumentacji realizowanych kontraktów, umów i zleceń,- przestrzeganie zasad wewnętrznego regulaminu spółki,- przestrzeganie ładu i porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Słupca (wielkopolskie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

zamiatanie
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świętochłowice (śląskie)