Praca 414S OPERATOR KOS I PILAREK SPALINOWYCH Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa kos i pilarek spalinowych (pielęgnacja zieleni)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Nazwa stanowiska: 414S OPERATOR KOS I PILAREK SPALINOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

REFERENT DS. SZKOLEŃ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa klienta telefoniczna, obsługa urządzeń biurowych, programuSUBIEKT, pakietu Ms Office, udział w targach i konferencjach
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych,obsługa komputera,udzielanie informacji na temat instrumentów pomocowych ze środków unijnych realizowanych przez ARiMR,udostępnienie formularzy wniosków pomocowych z europejsiego funduszu rolnego,udział w przygotowaniu szkoleń dla podmiotów zewnętrznych dotyczących wypełniania wniosków pomocowych ze środków unijnych, obsługa kancelaryjna dokumentów obsługiwanych przez biuro,tworzenie korespondencji,zakładanie teczek aktowych dokumentów,pomoc przy wypenianiu formularzy systemowych,udostępnianie wniosków, formularzy oraz ich wypenianie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA ST FP (M) - 997,4 PLN

- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

REFERENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Obsługa oraz zawieranie ubezpieczeń.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Miechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

1698U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Strzałków (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO USZLACHETNIANIA PŁYT - od 12,5 PLN

realizacja planów produkcji w zakresie dod. obróbek (otwory, narożniki;wycinanie kalibrowanie płyt
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA STACJI AUTO-GAZ - od 1 750 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż paliw, przygotowywanie faktur.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Praszka (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Świdwin (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

Prowadzenie sklepu wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Gościeradowska (lubelskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Opoczno (łódzkie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

,zakres czynności: samodzielne przygotowywanie różnego rodzaju potraw, wydawanie posiłków o wyznaczonych godzinach zgodnie z zamówieniami klientów, dbanie o jakość, smak i estetykę przygotowywanych i wydawanych potraw, pomoc przy prowadzeniu rejestrów HACCP.zakres czynności: przyjmowanie zamówień od klientów, dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, przyjmowanie towaru i sprawdzanie go ze stanem faktycznym, kontrolowanie dat ważności towarów, produktów, dbanie o właściwe zaopatrzenie stanowiska pracy, utrzymanie porządkuI zmiana 7.00-15.00II zmiana 9.30-17.00 lub 10.30-18.30
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mielec (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Białystok (podlaskie)

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH - od 2 500 PLN

WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENEI ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, STAŻ PRACY 10 LAT, UPRAWNENIA NA PALNIK ACETYLENOWO TLENOWY
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gralewo-Stacja (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fiskalnej, komputera i drukarki, nauka i sporządzanie umów kredytowych, nauka i sprzedaż sprzętu elektronicznego,
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Władysławów (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładowanie towaru, rozmieszczanie i ułożenie towaru w magazynie, pomoc w prowadzeniu ilościowej ewidencji magazynowej, kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Baciki Bliższe (podlaskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI OPROGRAMOWANIA I DYGITALIZACJI - od 1 850 PLN

pracownik do obsługi oprogramowania i dygitalizacji
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Rakoniewice (wielkopolskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

Praca przy naprawie samochodów, wymiana częsci, czyszczenie elementów, konserwacja. Wyliczanie kosztów naprawy i robocizny.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Łosice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Węgierska Górka (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mława (mazowieckie)

ELEKTRYK - 2,2 - 2 200 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK CALL CENTER - do 1 850 PLN

analiza ofert pojawiajacych się na rynku, pozyskiwanie produktu do sprzedaży, umawianie spotkań
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Chorzów (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac elektrycznych, instalacje oświetleniowe, instalacje urządzeń rozdzielczych niskiego napięcia, remonty konserwacje i eksploatacja instalacji urządzeń elektrycznych narzedziami elektromonterskimi. Wykonyanie róznego rodzaju instalacji elektrycznych na budowach w budynkach, kucie bruzd w ścianach, przebijanie otworów w ścianach stropach, układanie łączenie [przewodów zgodnie z dokumentacją. Prace remontowo-konserwacyjne, diagnozowanie i wykrywanie uszkodzeń instalacji elektrycznych, montowanie tablic, rozdzielnic niskiego napięcia
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zielona Góra (lubuskie)