Praca 174S - DYREKTOR HANDLOWY Młodocin Mniejszy TOROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MŁODOCIN MNIEJSZY 165, 26-624 Młodocin Mniejszy, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Kierowanie działem handlowym, budowanie i kierowanie listą klientów, kontakty handlowe z klientami posługującymi sie językiem tureckim i niemieckim.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: 174S - DYREKTOR HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młodocin Mniejszy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kowala

Zawód: dyrektor handlowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: turecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie w handlu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
TOROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: radomski

Gmina pracodawcy: Kowala

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Młodocin Mniejszy

Ulica pracodawcy: MŁODOCIN MNIEJSZY

Numer budynku pracodawcy: 165

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016