Praca 1739U - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI Klwaty kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Klwaty, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1739U - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Klwaty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: operator koparko-ładowarki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa koparko - ładowarki KL.III

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator koparko-ładowarki

Podobne oferty pracy

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ) - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lubin (dolnośląskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Mirosławiec Górny (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

usługi fryzjerskie: układanie fryzur, mycie, strzyżenie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Biała Podlaska (lubelskie)

BRUKARZ/POMOCNIK BRUKARZA - od 1 850 PLN

Układanie kostaki, płyt i krawężników betonowych- praca na terenie woj. łódzkiego.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Słowik (łódzkie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

spawanie konstrukcji taboru szynowego metodami MIG/MAG w osłonie gazów obojętych i aktywnych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Ciechocin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Żory (śląskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie poreaw indyjskich, nepalskich i azjatyckich
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami indyjskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- naprawa samochodów,- zamawianie towaru,- wulkanizacja,- diagnostyka komputerowa.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ozorków (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

Sprzątanie terenu gminy Czosnów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Czosnów (mazowieckie)

OPERATOR LINII PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa nawijaka do piany polietylenowej i polipropylenowej, pomocnik operatora maszyny Ekstruder
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olszyna (dolnośląskie)

MŁODSZY PRAWNIK - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów w sklepie odzieżowym
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łosice (mazowieckie)

LOGISTYK - od 2 200 PLN

Nadzorowanie dostaw do i z USA/Kanady
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Januszowice (małopolskie)

MONTER STOLARKI - od 10 PLN

Montuje drzwi zewnetrzne i wewnetrzne, okna, parapety, schody, balustrady, witryny, bramy i fasady w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej; wykonuje drobne prace murarsko-tynkarskie; usuwa strarą stolarkę budowlaną i wymienia na nową.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Wrocław (dolnośląskie)

509S - KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO BUSA - od 1 500 PLN

przewóz rzeczy na terenie uni europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów w sklepie odzieżowym.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

Prace ogólno administracyjne w działach księgowości, bieżąca archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Świerczynek (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów, utrzymanie czystości i porządku w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Włodawa (lubelskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

naprawa i konserwaja urzadzeń gospodarstwa domowego
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Dobra (wielkopolskie)

OGRODNIK - UPRAWA GRZYBÓW JADALNYCH - od 2 000 PLN

uprawa grzybów jadalnych
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNIK DEKARZA DPC ALG - od 1 850 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Werkowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA MASAŻU BENGALSKIEGO - od 2 000 PLN

masażysta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Poznań (wielkopolskie)

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze zgłoszeń identyfikac. NIP, wprowadzanie do systemu danych z dokumentów źródłowych, obsługa pism wychodzących oraz ich ewidencjonowanie, przygotowywanie wezwań do czynności sprawdzających, wyszukiwanie tytułów wykonawczych do zajęć wierzyteloności, stemplowanie tyt. wykonawczych oraz ich rozkładanie do teczek na poszczególne rejony, itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pszczyna (śląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Dębowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z techniką pracy biurowej i jej organizacją; sporządzanie we\zwań, zawiadomień, innych pism; wprowadzanie spraw do programu informatycznego "SAWA"; przygotowanie akt na posiedzenia
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Mikołów (śląskie)