Praca 1625U SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1625U SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
detaliczna sprzedaż art. spożywczych, przemysłowych i monopolowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Oleszyce (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace na budowie, prace wykończenowe, prace remontowe, murownie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Podmokle Małe (lubuskie)

ŚLUSARZ - POMOCNIK - 1 850 - 2 000 PLN

spawanie, szlifowanie, obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2015-07-14 - Włosienica (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace na produkcji i przy rozbiorze mięsa.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie oferty dla klienta, analizowanie potrzeb klienta, prowadzenie dokumentacji, sprzedaż materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Biała Podlaska (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Drobne prace remontowo-naprawcze w hotelu, sprzątanie terenu wokół hotelu, koszenie trawy itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Przybradz (małopolskie)

ASYSTENT RODZINY - 997,4 PLN

wg programu stauz
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

F- OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do produkcji kartonów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Stary Łom (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - do 13 PLN

Realizowanie aktualnych napraw ślusarskich. Naprawa i konserwacja sprzętu gospodarstwa domowego, metalowego ogrodzenia z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich oraz monterskich, narzędzi i przyrządów specjalistycznych z zachowaniem wymogów eksploatacyjnych i dyscypliny technologicznej napraw, sprawdz stan techniczny naprawionego sprzętu, dorabianie i wymienianie uszkodzonych części, przeprowadzanie prób po naprawach.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Trzebnica (dolnośląskie)

OGRODNIK ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż. ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami planowania obiektów architektury krajobrazu i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Dobrzyca (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

nauka obsługi maszyn szwalniczych, docinanie taśm, dobór półproduktów, szycie, nauka obsługi maszyn pakujących, przygotowanie gotowych produktów do pakowania, szycie pasow transportowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gostynin (mazowieckie)

MONTER/ SKŁADACZ OKIEN - do 2 000 PLN

serwisowanie i naprawa rolet u klienta, montaż okien i rolet
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Jędrzychowice (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

Rozwożenie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szamotuły (wielkopolskie)

JUNIOR COACH - od 3 200 PLN

OBSŁUGA MAILI ORAZ ROZMÓW PRZYCHODZĄCYCH, IDENTYFIKACJA POTRZEB KLIENTA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW, STAŁE POGŁĘBIANIE WIEDZY NA TEMAT PRODUKTÓW I USŁUG ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ KLIENTA, WSPIERANIE INDYWIDUALNEGO ROZWOJU KONSULTANTÓW POPRZEZ MONITOROWANIE ICH KONTAKTÓW Z KIENTAMI, PROWADZENIE ROZMÓW COACHINGOWYCH ORAZ POMOC PRZY ROZWIĄZYWANIU BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW MERYTORYCZNYCH, WERYFIKACJE UMIEJĘTNOŚĆI JĘZYKOWYCH PRACOWNIKÓW (ANGIELSKI I ROSYJSKI), A TAKŻE IDENTYFIKOWANIE POTRZEB ICH ROZWOJU CZY OBSZARÓW WYMAGAJĄCYCH POPRAWY, PRZYGOTOWANIE RAPORTÓW CZY ZESTAWIEŃ NA POTRZEBY PROJEKTU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (W TYM NARZĘDZI TYPOWYCH DLA CALL CENTER), WIEDZA NA TEMAT FUNKCJONOWANIA CALL CENTER, MINIUM POŁ ROKU DOŚWIADCZENIA W PRACY W CALL CENTER Z KLIENTEM Z BRANZY IT, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

układanie glazury, terakoty, gresu, drobne prace budowlane, prace przygotowawcze
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Łazy (mazowieckie)

SEKRETARKA / REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Kompletowanie dokumentacji medycznej, rejestracja pacjentów, sporządzanie kart leczenia szpitalnego, przekazywanie historii chorób do statystyki;
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Anonin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu:- nauka obsługi kasy fiskalnej,- nauka obsługi maszyn i urządzeń sklepowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Luchowo (wielkopolskie)

POZOSTALI INSTRUKTORZY FITNESS I REKREACJI RUCHOWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gdańsk (pomorskie)

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - od 1 850 PLN

prace administracyjno ,biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kłodzko (dolnośląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sierpc (mazowieckie)

zgodnie z zawodem i specjalnością
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu biura
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Pniewy (wielkopolskie)

KELNER/KELNERKA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie stanowiska pracy, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Tychy (śląskie)