Praca 1443U - KASJER SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 1443U - KASJER SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-07-14

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1443U - KASJER SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - 1 850 - 2 800 PLN

spawanie elementów konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stąporków (świętokrzyskie)

PROJEKTANT WZORU PRZEMYSŁOWEGO-MEBLI - od 1 850 PLN

Projektowanie mebli.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - do 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie z maturą; znajomość jęz. angielskiego; usługi transportowe w kraju i za granicą; baza: Przyszowice
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gliwice (śląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rumia (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zadania:Wydział Spraw Świadczeniobiorcówustalanie, potwierdzanie i weryfikacja ubezpieczenia zdrowotnego lub prawa do swiadczeńprowadzenie korespondencji wyjaŚniającej ze świadczeniobiorcami ZUS/KRUSpŁatnikami oraz innymiinstytucjami zagranicznymi w zakresie ustalenia ubezpieczenia oraz potwiedzenia prawa do świdaczeń w tym świetle przepisów o koordynacji systemÓw zabezpieczenia społecznegowydawanie dokumentÓw, poświdaczeń potwierdzających prawo do świdaczeń zdrowotnych osobom uprawnionym na podstawie innego państwa członkowskiegowprowadzanie do centralnego wykazu ubezpieczonych decyzji wydanych na podstawie arl.54 ustawyarchiwizacja dokumentacji wydziałuWydziaŁ Ekonomiczno-Finasowyi Wspólpracy Międzynarodowejrejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Działu Wspólpracy Międzynarodowejsporządzanie metryk w sprawach prowadzonych w trybie administracyjnymrozpatrywanie wnioskÓw o refundację w ramach przepisów o koordynacji systemÓw i zabezpieczeń społecznych i dyrektywy o opiece transgranicznejOferta stażowa realizowana w ramach projektu PO WER EFS dla osób młodych -30
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Żywiec (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Słubice (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 750 PLN

prace budowlane, remontowe, wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-08-26 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 489 PLN

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO, PRZYGOTOWYWANIE ZDJĘĆ TOWARÓW Z WPROWADZANIEM ICH DO SYSTEMU KOMPUTEROWEGO, OBRÓBKA KOMPUTEROWA PRODUKTÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, MILE WIDZIANA KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB J. NIEMICKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK HURTOWNI - od 1 860 PLN

prace związane z prowadzeniem i obsługą magazynu
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 000 PLN

zaspokajanie codziennych potrzeb życiowych w szczególności utrzymanie czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez osobę wymagającą opieki, pomoc w przygotowaniu posiłków, dokonywanie zakupów artykułów spożywczych, leków, pomoc w praniu i sprzątaniu, przynoszenie opału, opieka higieniczno - sanitarna, w miarę możliwości ułatwianie kontaktów z otoczeniem
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Konopnica (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Przedbórz (łódzkie)

POMOCNIK ARCHIWISTY - 997,4 PLN

Pomocnik archiwisty
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych (glazura, ukłaadanie paneli, zabudowa poddasza, malowanie, szpachlowanie, karton gipsy). Znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych, marek producentów. Biegła znajomość języka ukraińskiego w celu porozumiewania się z innymi pracownikami z Ukrainy. Komunikatywna znajomość j. polskiego.
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Nowy Kadłubek (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 2 000 PLN

Zapewnienie sprawnej obsługi recepcji
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Puławy (lubelskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

prace w lesie
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Chrzanów (małopolskie)

SPEDYTOR/LOGISTYK - od 2 200 PLN

osoba zarejestrowana w PUPponiżej 30 r.ż., II profilplanowanie transportu krajowego o międzynarodowego na podstawie otrzymanych zleceń. Obsługa klienta, ustalanie warunków transportu.Może być odsoba do przyuczenia
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 500 PLN

oferta: projektowanie w branży sanitarnej, kosztorysowanie robót, analiza techniczna realizacji projektów, współpraca z działami wykonawczymi,
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Piła (wielkopolskie)

REFERENT DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI-STAŻ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Głogów (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - do 2 100 PLN

Organizacja pracy recepcji, biura. Przyjmowanie korespondencji, ewidencjonowanie, obsługa klienta, rozmów telefonicznych, wsparcie logistyczne wizyt gości zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stargard (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - do 2 500 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku piekarza; samodzielność; zaangażowanie; Zakres obowiązków: wyrabianie ciasta i wypiekanie pieczywa zgodnie z recepturami i procedurami o wymaganej jakości; umowa zlecenie; praca w porze nocnej w Gliwicach
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Węgrów (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - PALACZ - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, palenie w kotle CO.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Russów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

Sprzątanie biura wraz z pomieszczeniami socjalnymi.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Litwinki (warmińsko-mazurskie)