Praca 1360U - MECHANIK SAMOCHODOWY Rajec Szlachecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Rajec Szlachecki, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1360U - MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rajec Szlachecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik pojazdów samochodowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Racibórz (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY-PREPARATOR - od 2 200 PLN

KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ, UKLADANIE TOWARÓW NA PALETACH, FOLIOWANIE PALET
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Grójec (mazowieckie)

MONTER PROWADNIC KULKOWYCH - do 1 850 PLN

Monter prowadnic kulkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 000 PLN

naprawa przyczep campingowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pobiedziska (wielkopolskie)

KUCHARZ - 2 500 - 3 000 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Morawica (małopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z Regulaminami obowiązującymi w DPS, szkolenie wstępne i stanowiskowe w zakresie BHP, zapoznanie z zakresem obowiązków na stanowisku pokojowego, sprzątanie pokoi mieszkańców przewlekle chorych, mycie podłóg, drzwi, okien, parapetów, osłon ścian, grzejników i lamp, mycie i dezynfekcja umywalek, sprzątanie pomieszczeń sanitarno - higienicznych, łazienek przy pokojach mieszkalnych, łazienek i toalet ogólnodostępnych, basenowni, brudowników, mycie i dezynfekcja brodzików, wanien, umywalek i muszli klozetowych, wiader do śmieci, basenów i kaczek, sprzątanie korytarzy, klatek schodowych, tarasów, wietrzenie pomieszczeń mieszkańców i korytarzy, udział w pracach zespołu opiekuńczo - terapeutycznego i wykonywanie czynności związanych z opieką nad osobami przewlekle somatycznie chorymi.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prace księgowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zebrzydowice (śląskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sokółka (podlaskie)

OPERATOR MINILABU FOTOGRAFICZNEGO - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 300 PLN

ZNAJOMOŚĆ PRODUKTÓW WIETNAMSKICH, ZAMAWIANIE I WYSTAWIANIE NA PÓŁKI TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, MIŁA OBSŁUGA KLIENTA I UDZIELANIE INFORMACJI NA TEMAT SPRZEDAWANYCH PRODUKTÓW, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP, WYSTAWIANIE FAKTUR, DBANIE O CZYSTOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIEJSCA PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Przedbórz (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Przygotowanie pojazdu do naprawy; drobne prace naprawcze.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Zabrze (śląskie)

INŻYNIER GEODETA - od 2 000 PLN

wykonywanie prac geodezyjno-kartograficznych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PIZZERII - od 1 850 PLN

Obsługa klientów pizzerii, przygotowywanie pizzy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bralin (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. RACHUNKOWOŚCI - od 2 000 PLN

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej, księgi przychodów i rozchodów, księgowanie, dekretacja
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa nawijaka do piany polietylenowej i polipropylenowej, pomocnik operatora maszyny Ekstruder
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Olszyna (dolnośląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - do 1 850 PLN

ogrodnik terenów zielenipraca w Hotelu AtenaI zmiana 7:00-15:00II zmiana 15:00-23:00
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klientów, wypisywanie faktur,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Proszowice (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Choroszcz (podlaskie)

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe, naprawcze
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wigry (podlaskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

-rozwożenie towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nasielsk (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed