Praca 1270U - BARMAN Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1270U - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca przy obróbce drewna.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ozorków (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Karbowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁACOWEJ - STANOWISKO II - od 1 850 PLN

Prowadzenie kadr i płac, pomoc księgowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie więzi z istniejącymi,negocjacje cenowe
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zambrów (podlaskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

wg programu stazu POWER ( 6/3)
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Darłowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Suwałki (podlaskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

-rozkładanie towaru,-układanie w miejscach przeznaczonych,-dbałość o utrzymanie porządku na magazynie,-przyjmowanie towaru kolektorem,-wydawanie towaru kolektorem,-obsługa klienta detalicznego,-kontrola terminów ważności produktów,-weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gdów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU - od 1 680 PLN

Obsługa maszyn do produkcji siatki ogrodzeniowej
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Jasło (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 200 - 4 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych zklientami firmy, przygot. ofert handlowych, przygot. raportów.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC OPIEKUNA MEDYCZNEGO - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad pacjentem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bardo (dolnośląskie)

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Chorzele (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

h
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Popowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

rzetelne wykonywanie pracy kierowcy, dbanie o samochód i towar w nim przewożony.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Mysłowice (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kobylanka (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT WIODĄCY W DZIALE PROCESS (PROCESS LEAD ENGINEER) - od 8 500 PLN

zarządzanie zespołem projektantów ds. procesowych w zakresie realizacji projektu, odpowiedzialność za projektowanie procesu w projekcie, od fazy oferty do fazy uruchomienia instalacji, odpowiedzialność za jakość, wydajność i opłacalność projektowanego procesuoraz zgodność ze standardami, wymaganiami branżowymi i projektowymi oraz warunkami umowy, za terminowość i budżet prac projektowych, udział w rozwoju branżowego know-how, koordynacja uzgodnień międzybranżowychoraz technicznych z klientem, raportowanie do kier. branżowego i dyrektora projektu.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS. PROWADZENIA I OBSŁUGI POWIATOWEGO ZASOBU GEODEZYJNO-KARTOGRAFIVCZNEGO - od 1 850 PLN

bieżąca aktualizacja mapy numerycznej, obsługa zgłoszonych prac geodezyjnych, prowadzenie
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

DYSPONENT PLACOWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami rozładunku dostaw zakupionych towarów i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Dobrzyca (zachodniopomorskie)

LIKWIDATOR SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH - od 2 000 PLN

oferta w ramach dofinansowania dla osoby po 50 roku życia: likwidacja szkód komunikacyjnych orazczynności pośrednich z tym związanych, tj, kontakt z firmami ubezpieczeniowymi, kontakt z klientem, ustalenie zakresu odpowiedzialności, zgromadzenie i analiza informacji o szkodzie,
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie firmy, układnie towarów, załadunek i rozładunek samochodu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

naprawy bieżące i kapitalne samochodów ciężarowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

MONTER - do 1 900 PLN

Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń łączności
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - 1 850 - 4 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Augustów (podlaskie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

PRACE BRUKARSKIE: ROZBIÓRKA NAWIERZCHNI, KORYTOWANIE TERENU, WYKONYWANIE PODBUDÓW I PODSYPÓW, UKŁADANIE I ZAGĘSZCZANIE NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ LUB INNEJ NAWIERZCHNI UTWARDZONEJ, WBUDOWYWANIE OBRZEŻY I KRAWĘŻNIKÓW
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Kolonia Starorawska (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Borkowo Wielkie (mazowieckie)

DEKORATOR WNĘTRZ/ PROJEKTANT - od 2 000 PLN

znajomość pr. Autocad lub Archicad, znajomość pr. 3Dmax, dobra znajomośc j. rosyjskiego, projektowanie 2D i 3D, wykonywanie wizualizacji i aranżacji wnętrz.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Krosno (podkarpackie)

MAGAZYNIER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów z magazynu,sprzwdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym wydawanie towarów z magazynurozmieszczanie i układanie przyjętych towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gorlice (małopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 7 500 PLN

Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszaniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze bezpieczeństwa (security). Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii bezpieczeństwa (security) o średniej złożoności.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed