Praca 1096U - KIEROWCA SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1096U - KIEROWCA SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Przyjezierze (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU - od 2 000 PLN

Sprzedaż i promocja sprzedawanych towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kobyla Góra (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Poznań (wielkopolskie)

ORTOPEDA MECHANIK - do 2 000 PLN

projektowanie i tworzenie sprzętu ortopedycznego
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ruda Śląska (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

ewidencjonowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT -PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM - od 2 000 PLN

obsługa stoiska, : garmażeryjnego, mięso-wedliny,cukierni oraz kasy
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

poszukiwanie kontrahentów na terenie Polski i Chin, poszukiwanie towarów handlowych przez internet , przygotowywanie katalogu ofert handlowych , organizowanie promocji towarów dla przedsiębiorców z Chin, sprzedaż, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Krzeszów (dolnośląskie)

WOŻNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

czynności opiekuńczo-higieniczne w stosunku do dzieci
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zambrów (podlaskie)

PRACOWNIK DO PRAC OGÓLNOBUDOWLANYCH - 997,4 PLN

elewacje, docieplanie, gładzie, malowanie, zaciąganie kleju
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Koszelówka (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów, archiwizacja, udział w akcjach marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Czarnków (wielkopolskie)

SERWISANT - od 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ - do 2 200 PLN

Przygotowywanie dań mięsnych, sporządzanie sosów i zup wg wschodnich receptur. Umowa o pracę na cazs określony. Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów na terenie woj. opolskiego
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Opole (opolskie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów upiększających twarz, zabiegi na dłonie i stopy, manicure, pedicure, stylizacja paznokci, makijaże okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Sosnowiec (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 300 PLN

ORGANIZACJA BIURA, SEGREGACJA DOKUMENTACJI, SPORZĄDZANIE PISM URZĘDOWYCH W JĘZYKU UKRAIŃSKIM, PROWADZENIE BAZY DANYCH, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW, PROWADZENIE KADR I PŁAC, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WYKONYWANIE RÓŻNYCH ZDAŃ ORGANIZACYJNYCH, WYJAZDY PO CAŁYM SZCZECINIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFICE, PRAWO JAZDY KAT. B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe, sprawy logistyczne, rozliczanie kosztów i sprzedaży dokonywanych przez przedsiębiorstwo
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wsparcie głównej księgowej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodoowych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łęki Małe (łódzkie)

DORADCA KLIENTA ST FP (M) - 997,4 PLN

- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA HR - od 5 500 PLN

Samodzielne odpowiadanie na mailowe zapytania klientów z dziedziny HR zgodnie z wewnętrznymi standardami komunikacji. Sporządzanie świadectw pracy oraz zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników Credit Suisse w Szwajcarii. Postępowanie zgodnie z polityką firmy oraz przestrzeganie wszelkich przepisów i regulacji. Osiąganie ustalonych celów jakościowych oraz ilościowych. Ciągły rozwój i optymalizacja obszarów procesowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

cięcie i formatowanie kamieni, mintaż nagrobków
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ligota Mała (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z zakresem obowiąków
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Nętne (mazowieckie)