Praca 1053U SPRZEDAWCA Kieszek kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kieszek, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1053U SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kieszek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Stacja paliw LOTOS OPTIMA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie ciast, odpiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szamotuły (wielkopolskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jawor (dolnośląskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

Dekarz
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 2 000 PLN

obsługa klientana stacji , tankowanie gazem LPG, wykładanie towaru, utrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zawady (łódzkie)

POMOCNIK ALPINISTY PRZEMYSŁOWY - do 1 500 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy 2 lata, uprawnienia do pracy na wysokości, przygotowanie i transport materiałów na dach, konserwacja i obsługa narzędzi, wyjazdy po ewentualne braki podczas zlecenia, podpinanie narzędzi alpiniście,
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Marki (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 860 PLN

Obsługa pokoi hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Malbork (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

w zakresie doradcy klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Człuchów (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:- pomoc przy wykonywaniu czynności z wiązanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych- pomoc w przygotowaniu półproduktów- pomoc w utrzymaniu czystości naczyń, narzędzi kuchennych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ślemień (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 100 PLN

Znajmość prac remontowo-budowlanych, zdolność do przyswajania wiedzy o nowych technologiach, technikach prac, rozładowywanie dostaw materiałów, wykonywanie wykopów, czynności pomocnicze przy tynkowaniu. Praca 20 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-12.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Michałowice (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowaniu produktów do posiłków, w utrzymaniu ładu i czystości w pomieszczeniach kuchennych, w zmywaniu naczyń kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Różan (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Doradca klienta - asystent
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Murowana Goślina (wielkopolskie)

OPIEKUNKA/OPIEKUN - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Warszawa (mazowieckie)

RZEMIEŚLNIK-OGRODNIK (Z) - do 925 PLN

utrzymanie w czystości ogrodu przedszkolnego, koszenie, grabienie, pielęgnacja roślin, utrzymanie w czystości obiektu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Tarnów (małopolskie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

handel, obsługa ksero, przyuczenie do wymiany pasków, baterii, bransolet
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Mysłowice (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Raciąż (mazowieckie)

PIONKI- KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 950 PLN

Przygotowywanie dań typu kebab.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Pionki (mazowieckie)

DIAGNOSTA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie zawodowe, spec. elektromechanik lub elektryk; analiza, optymalizacja procesu naprawy; naprawa systemów elektroniki pojazdowej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Gliwice (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 750 PLN

Montaż gazu, naprawy instalacji elektrycznych samochodów, mechanika pojazdowa.Umowa o pracę na czas określony - 3 miesiące
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Piła (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi w trakcie odprowadzania na i z przystanku autobusu szkolnego, pomoc w opiece nad dziećmi w sali oddziału przedszkolnego, placu zabaw i świetlicy szkolnej, ubieranie dzieci, porządkowanie zabawek, sprzątanie pomieszczeń szkolnych w których bawiły się dzieci, pomoc przy karmieniu dzieci, opieka w toalecie.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Dębowiec (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Przygotowywanie reeksportu samochodów i części do samochodów na rynek armeński. Przygotowywanie dokumentów celnych. Pomoc logistyczna. Gotowość do wyjazdów zagranicznych. Wykształcenie średnie ogólne. Znajomość rynku samochodowego/części sam. Doświadczenie zawodowe 2 lata na podobnym stanowisku. Biegła znajomość języka armeńskiego. Prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ząbki (mazowieckie)

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Banie Mazurskie (warmińsko-mazurskie)

TARTACZNIK - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Trzcianka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SEKRETARIATU, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ W TYM ZAKRESIE, KLASYFIKOWANIE DOKUMENTÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PRAC BIUROWYCH,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KONSULTANT- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w punkcie PLAYbezpośrednia obsługa klienta ,obsługa komputera,programu do wypisywania umów z klientami,obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego,przygotowanie wystawy sklepowej z godnie ze standardem Play i komunikatorów z centrali Play, obieranie telefonów od klientów Play ,udzielanie informacji zgodnie ze scenariuszem i nabytą podstawową wiedzą z ofert Play, dbanie o wystrój sklepu,utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Krasne (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO O DMC POWYŻEJ 3,5 T - od 1 940 PLN

Przewóz towarów na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Polski. Wyjazdy w trasę trwające nieprzerwanie od 6-ciu do 8-miu tygodni.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zbydniów (podkarpackie)

KIEROWCA MECHANIK - do 3 005 PLN

kierowanie pojazdami, wykonywanie czynności naprawczych oraz serwisowych pojazdów samochodowych, transport i dostawa materiałów budowlanych na terenie powiatu złotowskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Złotów (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Olkusz (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 900 PLN

Sprzedaż kosmetyków naturalmnych w siedzibie firmy oraz sprzedaż internetowa, realizacja reklamy gabinetu i mydlarni. Praca w godzinach 12.00-20.00, sobota 9.00-14.00
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Śrem (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed