Praca 104U POMOC WYCHOWAWCY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 104U POMOC WYCHOWAWCY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - 997,4 PLN

przygotowanie maszyny szwalniczej do szycia, obsługiwanie maszyny szyjącej z oprzyrządowaniem i bez oprzyrządowania, obsługiwanie maszyny szyjącej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Grodków (opolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na obiekcie, pomoc w tankowaniu paliw, podstawowa obsługa myjni
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gaj (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Zapewnienie porządku magazynu i dbanie o sprzęt firmowy.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Strzałkowo (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 750 PLN

Transport międzynarodowy. Mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

OBSŁUGA BIURA
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA - 1 850 - 2 500 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej, obsługa lamp i aparatów koniecznych do pracy w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym, wykonywanie zabiegu manicure i pedicure.Praca od 1.09.2016r.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zabrze (śląskie)

TECHNIK FARMACJI - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Szerzawy (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Solina (podkarpackie)

ZBROJARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bełżyce (lubelskie)

GŁÓWNY KONSULTANT - ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI (LEAD CONSULTANT - ORGANIZATION CHANGE MANAGEMENT) - od 11 833 PLN

Opracowywanie i wdrożenie zarzadzania zmianą, strategie komunikacji oraz szczegółowe plany zarządzania zmianą z użyciem metodologii własnej HCL: AUSIC i A3 i związanych konkretnych narzędzi (w tym Metodologii AGILE i ExACT), współpraca i budowanie relacji z innymi programami, projektami i zmienianymi menedżerami oraz klinetami.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR PRASY DO WGRZEWANIA NADRUKÓW(NR 0429) - od 12,3 PLN

Obsługa prasy do wygrzewania nadruków.Przygotowanie i nadzór nad produkcją
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

Grafik komputerowy DTP
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Błota (opolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

-zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i regulaminem pracy urzędu, -zapoznanie się z obsługą systemu komputerowego Poltax,-segregacja,-układanie i wpinanie dokumentów do teczek i akt,-obsługa podatnika,-przyjmowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wieliczka (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU+ST PO WER - 997,4 PLN

-pozyskiwanie partnerów biznesowych,- opieka nad klientami firmy,- informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łódź (łódzkie)

SALOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sławno (zachodniopomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

pomoc w pielęgnacji mieszkańców
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZ - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Olszewo-Bołąki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Zamość (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa zadań z zakresu transportu publicznego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wągrowiec (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA-MECHANIK SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH DO 3,5T - od 1 850 PLN

Załadunek, rozładunek, wypełnianie dokumentów przewozowych, kierowanie samochodem dostawczym do 3,5t, naprawa samochodów do 3,5t.Trasy RP, UE oraz Ukraina, Mołdawia, Armenia, Kazachstan, Rosja.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed