Praca 1033U K- K SKLEPU SPRZEDAWCA Jedlnia-Letnisko kontakt przez PUP

Stanowisko: 1033U K- K SKLEPU SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-12

Lokalizacja: Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jedlnia-Letnisko, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1033U K- K SKLEPU SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlnia-Letnisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK FLORYSTY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Niegosław (lubuskie)

573S KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Trablice (mazowieckie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Opole (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Uścianek Wielki (mazowieckie)

RECEPCJONISTA/TKA - do 1 850 PLN

Odbieranie telefonów, skladanie zamowień, zapisywanie klientów, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200,2 PLN

Przygotowywanie surowców, półproduktów, zamówień klientów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - ANIMATOR KULTURY - od 925 PLN

planowaniei organizowanie zabaw, dbanie o bezpieczeństwo dzieci
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

czynności związane z naprawą, klimatyzacją, wulkanizacją, elektroniką samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Plewiska (wielkopolskie)

OGRODNIK ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Gołębiewo (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT- CRM (CONSULTANT- CRM) - od 6 273 PLN

analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce, analiza projektów przetwarzania informacji, wykonywanie ekspertyz, kierowanie pracami analitycznymi, diagnozowanie projektów, modernizacja
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Poznań (wielkopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA LOKALU - od 1 850 PLN

Organizacja pracy lokalu, obsługa klientów, zaopatrzenie lokalu
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Jaworze (śląskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

Przygotowywanie posiłków, obsługa imprez.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Uniejów (łódzkie)

MAGAZYNIER - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zakopane (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

praca z dziećmi 3-5 letnimi
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Dylewo (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych,sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi, sprzątanie korytarzy i klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Augustów (podlaskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

- pomoc przy zakładaniu teczek kierowców i pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Piła (wielkopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarsko-spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA (KAT. C+E) - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. średnie; doświadczenie w przewozach międzynarodowych; dyspozycyjność do pracy na terenie UE; mile widziana znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym; prawo jazdy kat. C+E; mile widziane posiadanie uprawnień do przewozu ADR; oświadczenie o niekaralności; transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie asortymentu wg planogramów, raportowanie wyników sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Biała Podlaska (lubelskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Radom (mazowieckie)

GRAPHIC DESIGNER - od 3 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. EXPORTU NA RYNKU AZJATYCKIM - od 18 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów w języku wietnamskim, kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

PRACOWNIK STAJENNY - od 2 000 PLN

obsługa koni: karmienie, zapewnianie ruchu, podstawowe zabiegi weterynaryjne, przygotowanie paszy, usuwanie obornika.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Facimiech (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace przy sporządaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Suchowola (lubelskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 750 PLN

Przygotowywanie materiałów i narzędzi, ręczne sortowanie produktów, naprawianie sprzętu, wkręcanie śrub i innych detali, usuwanie gotowych części, kontrola jakości, pakowanie produktów. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)