Praca WULKANIZATOR Bytom Firma Usługowo-Handlowa "GUMI-MOTOR" - Jan Sosin

Stanowisko: WULKANIZATOR

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: wymiana opon

Data publikacji: 2015-12-04

Lokalizacja: Bytom (śląskie)

Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa "GUMI-MOTOR" - Jan Sosin

Św. Elżbiety 6, 41-905 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: WULKANIZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: wulkanizator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Wulkanizator (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 1 rok doświadczenia jako wulkanizator.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Firma Usługowo-Handlowa "GUMI-MOTOR" - Jan Sosin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny, Godziny : 8:00 - 16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Św. Elżbiety

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż i naprawa samochodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: wulkanizator