Praca SPRZĄTACZKA BIUROWA Piotrków Trybunalski "TOP-CLEANER" MONIKA OTRĘBA

Pasaż Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
sprzątanie pomieszczeń biurowych w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 387,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZĄTACZKA BIUROWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Piotrków Trybunalski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Zawód: sprzątaczka biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 387,5 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: "TOP-CLEANER" MONIKA OTRĘBA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Szkolna 11, 97-213 Twarda, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Twarda

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzątaczka biurowa