Praca PRAKTYKANT W POMORSKIM OŚRODKU BADAŃ REGIONALNYCH Gdańsk URZĄD STATYSTYCZNY W GDAŃSKU

Stanowisko: PRAKTYKANT W POMORSKIM OŚRODKU BADAŃ REGIONALNYCH

Wynagrodzenie: nieodpłatny

Zakres obowiązków: Zapoznanie ze strukturą organizacyjną, funkcjonowaniem i zasadami działalności Urzędu Statystycznego w Gdańsku, ze szczególnym uwzględnieniem Pomorskiego Ośrodka Badań Regionalnych, zapoznanie z dostępnymi źródłami danych statystycznych, zapoznanie z zasadami analizy statystycznej, przygotowanie prezentacji na temat: Turystyka w województwie pomorskim na tle Polski i Unii Europejskiej.

Data publikacji: 2016-01-05

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: URZĄD STATYSTYCZNY W GDAŃSKU

Miejsce pracy:
DANUSI 4, 80-434 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Zapoznanie ze strukturą organizacyjną, funkcjonowaniem i zasadami działalności Urzędu Statystycznego w Gdańsku, ze szczególnym uwzględnieniem Pomorskiego Ośrodka Badań Regionalnych, zapoznanie z dostępnymi źródłami danych statystycznych, zapoznanie z zasadami analizy statystycznej, przygotowanie prezentacji na temat: Turystyka w województwie pomorskim na tle Polski i Unii Europejskiej.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska:
PRAKTYKANT W POMORSKIM OŚRODKU BADAŃ REGIONALNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 31.03.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: rzetelność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość narzędzi IT (MS Office)

Nazwa pracodawcy: URZĄD STATYSTYCZNY W GDAŃSKU

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Statystyczny w Gdańsku

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: HTTP://GDANSK.STAT.GOV.PL

Ulica pracodawcy: DANUSI

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Urząd Statystyczny w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
Nabycie wiedzy o zasadach działania administracji publicznej na przykładzie Urzędu Statystycznego w Gdańsku oraz o funkcjonowaniu statystyki publicznej. Nabycie wiedzy o zasadach prezentowania w formie graficznej i liczbowej danych statystycznych oraz o zasadach edytorskich. Praktykant rozwinie kompetencje: rzetelność i terminowość, organizacja własnej pracy, doskonalenie zawodowe, poszukiwanie informacji, kreatywność, myślenie analityczne, prowadzenie wystąpień.

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 12,03 PLN

Składanie wyrobów z tworzyw sztucznych, skladanie elementów, segregacja. Zbieranie pieczarek na hali zakładu min 18 kg pieczarek w ciągu 60 minut.
JASNO GROUP Sp.z o.o. - 2016-07-12 - Gdańsk (pomorskie)

KONSERWATOR -ELEKTRYK - do 2 400 PLN

Kontrola urządzeń, instalacji oraz pomieszczeń ogólnego użytku w budynkach mieszkalnych.
Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - 2016-04-13 - Gdańsk (pomorskie)

LINGWISTA - do 7 045 PLN

- normalizowanie zasobów tekstowych za pomocą wyrażeń- tworzenie testów językowych dla modeli przetwarzania języka naturalnego- produkcja / weryfikacja transkrypcji fonetycznych i transliteracja chińskiego języka mandaryńskiego na pinyin- oznaczanie tekstu o cechach semantycznych, syntaktycznych i morfologicznych- oznaczanie wpisów leksykonowych zgodnie z wytycznymi- QA TTS, tworzenie danych lingwistycznych
IVONA SOFTWARE SP Z O O - 2017-04-11 - Gdańsk (pomorskie)

MURARZ - od 12 PLN

- Pracodawca zapewnia dowóz pracowników z Tczewa (wyjazdy o godz. 6.15)- Kontakt tel. 500-658-577 lub 507-428-998.
PERFECT HOUSE PIOTR MAJKOWSKI - 2016-12-12 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

Prace ślusarskie na remontowanych statkach na terenie Gdańskiej Stoczni Remontowej
Przedsiębiorstwo Remontowo- Usługowe Nawirem - 2016-08-30 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU DS. UMÓW I KONTAKTÓW HANDLOWYCH. - 1 850 - 1 900 PLN

Prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-organizacyjnej członków Zarządu.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Gdańsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 2 500 - 3 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
Zespół Szkół Energetycznych - 2017-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

POKOJOWA - do 13,62 PLN

Eurowax sp. z o.o. - 2017-03-06 - Gdańsk (pomorskie)

FRYZJER - do 1 000 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, upięcia włosów.
SALON FRYZJERSKI "BELLA DONNA" - 2016-02-05 - Gdańsk (pomorskie)

OSOBA DO DOCZYSZCZANIA POKOI HOTELOWYCH - do 13 PLN

Doczyszczanie pokoi hotelowych, pranie wykładzin i mebli tapicerowanych, ścielenie łóżek, zmiana pościeli.
MBM PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-05-19 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 900 PLN

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach.
Zespół Szkół Energetycznych - 2016-09-23 - Gdańsk (pomorskie)

KURIER - 1 900 - 2 160 PLN

Punktualne realizowanie dostaw przesyłek (posiłki, dokumenty, paczki i inne) w obrębie Trójmiasta, odbiór ze wskazanego w aplikacji miejsca i dostawa do adresata, weryfikowanie stanu przesyłek oraz poprawności opisujących ją danych, przejmowanie płatności od klientów i rozliczanie się pod koniec dnia, stała współpraca z Zespołem Logistycznym oraz innymi Kurierami.
Let's Deliver Sp z.o.o. - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-11-17 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK MONTERA - do 2 400 PLN

Montaż konstrukcji stalowych. Praca na wysokości do 3 metrów.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA NA DZIALNE TRADYCYJNYM - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kas, zamawianie towaru, dbałość o prządek na sklepie, bieżąca kontrola dostępności towarów prawidłowości cen.
ARAOL SP. Z O.O. - 2016-08-12 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TEKSTYLIA - do 1 850 PLN

Wykładanie towaru na półki, porzadkowanie półek, przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy.
"CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-09 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KRAWIECKA - od 900 PLN

Szycie odzieży
B. F. C. ANDRZEJ LASKOWSKI - 2015-12-21 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 2 000 - 2 100 PLN

Obsługa klienta, doradzanie, wykładanie towaru, uzupełnianie towaru, metkowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPAWACZ - do 4 210 PLN

Spawanie stali i aluminium w branży stoczniowej.
Przedsiębiorstwo Usługowe JABO Jan Wierzchowski - 2017-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 1 850 - 5 000 PLN

Montaż konstrukcji aluminiowych. Wymagania: wykształcenie podstawowe. Forma kontaktu z Pracodawcą: osobiście w godz. 7-17 po uprzednim kontakcie telefonicznym.
ALU-PROF RAFAŁ BURNOS MATEUSZ KOREŃ - 2016-04-13 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 2 000 PLN

Prace przy obróbce metali.
Sheba Sp. z o.o. - 2017-06-16 - Gdańsk (pomorskie)

INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA OPROGRAMOWANIA GRAFICZNEGO - do 15 833,33 PLN

uczestniczenie w serwisie oprogramowania i urządzeń produkowanych przez Firmę u jej klientów na całym świecie.Tworzenie oprogramowania komputerowego na potrzeby Pracodawcy. Uczestniczenie w testowaniu oprogramowania w miejscu i w czasie wskazanym przez Pracodawcę. Tworzenie oprogramowania komputerowego na potrzeby Pracodawcy. Uczestniczenie w testowaniu oprogramowania w miejscu i w czasie wskazanym przez Pracodawcę.
INTEL TECHNOLOGY POLAND SP. Z O.O. - 2016-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY / ROBOTNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ - od 1 900 PLN

Przygotowanie zlecenia dostawy towaru do klienta zgodnie z zamówieniem, rejstracji towaru na paletach, transportowanie lib pomoc przy transportowaniu towaru do samochodu, obsługa klientów firmy , dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych poleceń przełożonego.
ENVISTAR Sp. z o. o. - 2016-08-16 - Gdańsk (pomorskie)

OD PODINSPEKTORA DOGŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE PŁATNOŚCI (ZESPÓŁ DS. PŁATNOŚCI) W DEPARTAMENCIE PROGRAMÓW REGIONALNYCH - 2 500 - 4 500 PLN

- weryfikacja wniosków beneficjentów o płatność,- prowadzenie rejestrów kwot odzyskanych , kwot wycofanych oraz odsetek karnych i umownych,- wykrywanie i korygowanie nieprawidłowości w projektach realizowanych w ramach RPO WP 2014-2020 oraz informowanie o wykrytych nieprawidłowościach wyznaczonych pracowników.
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego - 2016-09-02 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACJI - od 1 850 PLN

montaż instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i hydraulicznych
DMT SYSTEM Sp. z o.o. - 2016-09-21 - Gdańsk (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Gdańsk (pomorskie)

REFERENT DS. KARDR I PŁAC - 3 500 - 4 000 PLN

prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy, naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby ZU, GUS, PFRON. Przygotowywanie niezbędnych zaświadczeń dla pracowników, uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych.
KTK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-15 - Gdańsk (pomorskie)

INSTALATOR OKABLOWANIA TELETECHNICZNEGO - 2 300 - 3 000 PLN

Wykonywanie okablowania teletechnicznego (kable UTP, światłowody, koncentryty).
JMDI JACEK MALESZKO - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gdańsk (pomorskie)