Praca PRACOWNIK DO PRODUKCJI KONSTRUKCJI STALOWYCH Gronowo Górne PPUH KOLEX Ireneusz Rygasiewicz

Opalowa 23, 82-310 Gronowo Górne, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 7.00-15.00, wynagrodzenie do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK DO PRODUKCJI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gronowo Górne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Elbląg

Zawód: monter konstrukcji stalowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie na stanowisku, atutem będzie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: PPUH KOLEX Ireneusz Rygasiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty lub przesłać cv na e-mail: hale (at) elblag.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: elbląski

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gronowo Górne

Ulica pracodawcy: Opalowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zawód wykonywany przez pracownika: monter konstrukcji stalowych