Praca PRACOWNIK BIUROWY Frednowy Autowypożyczalnia City Car

14-200 Frednowy 17, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie bieżących spraw firmy, prowadzenie korespondencji, wystawianie faktur, dostarczanie wypożyczanych samochodów do klienta, prowadzenie księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1,750 zł brutto

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Frednowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: technik prac biurowych*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b (wymagany staż - lata: 3)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana znajomośc podstaw księgowości. Czynne korzystanie z prawa jazdy kat. b. Własny samochód. Mile widziane doświadczenie w charakterze pracownika biurowego. Kontakt telefoniczny 530 530 887.

Nazwa pracodawcy: Autowypożyczalnia City Car

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015