Praca PRACOWNIK BIUROWY Dębica "TRANS-GROSZ" SPÓŁKA Z O.O.

Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Wynagrodzenie: od 2 400 PLN

Zakres obowiązków: OBSŁUGA SEKRETARIATU

Data publikacji: 2017-01-04

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Pracodawca: "TRANS-GROSZ" SPÓŁKA Z O.O.

POLNA 52B, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE, MILE WIDZIANE ZNAJOMOŚC J. ROSYJSKIEGO LUB UKRAIŃSKIEGO

Nazwa pracodawcy: "TRANS-GROSZ" SPÓŁKA Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: POLNA

Numer budynku pracodawcy: 52B

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*