Praca POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT Kaszyce Milickie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kaszyce Milickie, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa cielętnika,przygotowywanie i podawanie pasz dla cieląt,odrzucanie obornika,dojenie krów,utrzymanie higieny urządzeń udojowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kaszyce Milickie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Zawód: pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staż pracy: 1 rok.Doświadczenie w pracy ze zwierzętami przy dojeniu krów

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt