Praca PAKOWACZ Gliwice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przepakowywanie, etykietowanie, miksowanie, proste prace magazynowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł. brutto/godz.

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: PAKOWACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: pakowacz ręczny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna książeczka sanepidu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Zabrze

1-go maja 12, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: 1-go maja

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: usługi pośrednictwa pracy

danePracodawcy_nrKraz: 11749

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Zabrze

Zawód wykonywany przez pracownika: pakowacz ręczny

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2,2 PLN

Pakowanie,kompletacja towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Tychy (śląskie)

HOSTESSA - od 10 PLN

Promocja produktów, znanych marek
kontakt przez OHP - 2016-11-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KONSULTANT KOSMETYCZNY - od 100 PLN

rozpowszechnianie kosmetyków firmy AVON
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Limanowa (małopolskie)

MARCHANDISER (WYKŁADANIE TOWARU) - od 11 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

PROMOTOR - 9 - 11 PLN

prowadzenie degustacji serków homogenizowanych Jovi na terenie sklepu
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Tarnów (małopolskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 3 500 PLN

Wykształcenie zawodowe, spec.: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych; 2 lata doświadczenia zawodowego; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
ZAKŁAD USŁUGOWY WIELOBRANŻOWY JACEK PIKUŁA - 2017-02-24 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH /PIELĘGNIARZ - 2 300 - 2 500 EUR

Zapewnienie podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej, monitorowanie stanu zdrowia pacjentów, objęcie troskliwą opieką mieszkańców domu opieki.
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK HALI - od 10 PLN

Pracownik hali
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Przasnysz (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie, wydawanie towarów, oznaczanie towarów w oparciu o procedury magazynowe, czynnosci administarcyjne
kontakt przez OHP - 2016-09-30 - Kraków (małopolskie)

PAKOWACZ - od 11 PLN

pakowanie paczek na magazynieprzygotowanie paczek do wysyłki
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Zielona Góra (lubuskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Częstochowa (śląskie)

HOSTESSA - 8 - 10 PLN

Promowanie produktów reklamowych, rozdawanie ulotek.
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Tarnowskie Góry (śląskie)

OPERATOR TECHNICZNY - od 3 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach, czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym, zapewnienie odpowiedniej jakości produktów.
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Oława (dolnośląskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWO ADMINISTRACYJNYCH - od 2 000 PLN

dobra znajomość obsługi komputera, dobra znajomość urządzeń biurowych, umiejętność redagowania korespondencji, znajomość w zakresie archiwizowania dokumentacji archiwalnej i niearchiwalnej, znajomość obsługi systemu QNT, znajomość w zakresie prowadzenia dokumentacji finansowej, mile widziane praktyczne doświadczenie w zakresie procesów administracyjno - biurowych
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Namysłów (opolskie)

LAKIERNIK - MALARZ PROSZKOWY - od 12 PLN

praca na malarni proszkowej, malowanie pistoletem elementów metalowych
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI TRANSPORTU - 1 850 - 2 000 PLN

- Prowadzenie dokumentacji związanej ze szkodami- Przygotowywanie dokumentów dla kierowców oraz zleceń i przekazywanie do wystawiania faktur- Sprawdzanie ważności dokumentów kierowców- Segregacja, archiwizacja dokumentów transportowych
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

Toczenie elementów w metalu
kontakt przez OHP - 2016-12-06 - Pińczów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY HALI PRODUKCYJNEJ - od 11,02 PLN

rozrywanie torebek z przyprawami
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

promocja produktów banku
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - do 2 500 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; prawo jazdy kat. B; myjnia parowa; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
FHU BZ NON-STOP WOJCIECH BILSKI - 2017-03-17 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 300 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Żywiec (śląskie)

PROMOTOR/MERCHANDISER - od 640 PLN

- obsługa klienta detalicznego- promowanie produktów dostawcy- dbałość o estetykę ekspozycji- prace pomocnicze na dziale z panelami podłogowymi
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Cieszyn (śląskie)

KIEROWCA KA.B - do 180 PLN

Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą.(bus 9 osobowy)
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK HALOWY - do 10 PLN

prace porządkowe, wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

praca przy produkcji betonu
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Gorzyce (podkarpackie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 200 PLN

do ustalenia z pracodawcą
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Olesno (opolskie)

INTROLIGATOR - do 16,49 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane w drukarni lub introligatorni; jedna zmiana; 1/2 etatu; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
Wydawnictwo Wokół Nas - 2016-04-13 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

kompletowanie towarów wg listy
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)