MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH Góry Karwackie oferta pracy AGRO-TECH Daniel Jankowski Góry Karwackie

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Wynagrodzenie: do 2 500 PLN

Zakres obowiązków: naprawa ciągników

Data publikacji: 2015-11-27

Lokalizacja: Góry Karwackie (mazowieckie)

Pracodawca: AGRO-TECH Daniel Jankowski Góry Karwackie

06-300 Góry Karwackie 5, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góry Karwackie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przasnysz

Zawód: mechanik maszyn rolniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejetnośc zawodu mechanika

Nazwa pracodawcy: AGRO-TECH Daniel Jankowski Góry Karwackie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góry Karwackie

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik maszyn rolniczych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN - od 1 900 PLN

naprawa maszyn, drobne naprawy elektryczne
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - 2015-12-15 - Pawłowice (śląskie)

MECHANIK, ŚLUSARZ - 2 050 - 3 000 PLN

Wykonywanie i naprawa instalacji mechanicznych w zakresie naprawy, wykonania, montażu, uruchomienia
TANK - SERVICE Sp. J. - 2017-03-27 - Radzionków (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 100 PLN

mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2018-04-27 - Uniejów (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa silników,wymiana sprzęgieł,wymiana opon,silników
Zakład Mechaniki Samochodowej Piotr Sikorski - 2017-05-29 - Człuchów (pomorskie)

MECHANIK MASZYN - 2 800 - 3 500 PLN

Naprawa oraz usuwanie bieżących awarii maszyn. Diagnoza i analiza przyczyn awarii. Obsługa techniczna maszyn, w tym wykonywanie przeglądów maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem.
kontakt przez PUP - 2017-09-27 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 100 PLN

Mechanik utrzymania ruchu w firmie DEVERIS, pod nadzorem Dyrektora Produkcji, jest odpowiedzialny za wydajność, efektywność, jakość oraz ciągłość procesu produkcji na nadzorowanej zmianie. Aby sprostać wymaganiom pozycji mechanik utrzymania ruchu musi być w stanie zapewnić odpowiednią obsługę bieżącą urządzeń ciągu technologicznego, musi osiągnąć ekspertyzę w dziedzinie budowy i funkcjonowania urządzeń produkcyjnych jak i w dziedzinie utrzymania higieny produkcji oraz musi promować wysokie standardy kultury pracy na terenie zakładu. Wdrożenie wytyczonych przez dyrektora produkcji standardów technicznych, technologicznych i operacyjnych, Należyta kontrola pracy urządzeń technologicznych, Zapewnienie obsługi codziennej oraz napraw bieżących urządzeń technologicznych, Zapewnienie właściwych parametrów procesu technologicznego, Zapewnienie wymaganej higieny oraz czystości na hali produkcji, Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej urządzeń, Utrzymanie odpowiednich zapasów środków i sprzętu pomocniczego procesowi produkcji, Planowanie okresowych przeglądów urządzeń technologicznych w oparciu o DTR urządzenia, Szkolenie nowych pracowników działu utrzymania ruchu, Uczestniczenie w procesach mających na celu poprawę wydajności urządzeń i procesów produkcyjnych, Stworzenie w zespole kultury pracy odzwierciedlającej wartości firmy DEVERIS i zapewniającej bezpieczne, angażujące i motywujące warunki pracy
DEVERIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-02-01 - Turek (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

praca w warsztacie
kontakt przez PUP - 2018-04-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie- kierunkowe, doświadczenie na ww stanowisku, mechanika samochodów osobowych i dostawczych
"EURO-MAR" S.C. - TADEUSZ KLAJN,MARCIN KLAJN - 2017-04-27 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

Kompleksowa diagnostyka w zakresie geometrii kół w pojazdach samochodowych.
Warsztat Samochodowy "MASCAR" Sebastian Masłowski - 2018-06-25 - Szydłów (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Lutynia (dolnośląskie)

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Jasionów (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY 71 - od 2 000 PLN

diagnostyka i naprawa aut
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wiskitki (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH I PRZEMYSŁOWYCH - 10 - 11 EUR

Praca na w/w stanowisku polega na kompleksowej naprawie i konserwacja maszyn użytkowych w rolnictwie i przemyśle.
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Niemcy (Niemcy)

kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wąsosz (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (O) - od 3 000 PLN

TARLAND Zygadło i S-ka Spółka Jawna - 2018-04-12 - Tarnów (małopolskie)

MECHANIK AUTOBUSÓW - do 1 850 PLN

prace serwisowe w terenie i na bazie
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2017-10-14 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa samochodów, skrzyń biegów, itp.
JAN SENTYRZ AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW - 2017-08-22 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Czynności związane z naprawą samochodów.
ANDRZEJ SIWIEC - 2016-04-27 - Płouszowice-Kolonia (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW - od 2 100 PLN

Mechanik samochodów - naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2018-04-12 - Myszków (śląskie)

Mechanik pojazdów samochodowychdiagnostyka, naprawa, konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Munina (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
GRADIAM Sp. z o.o. - 2017-06-14 - Pszczyna (śląskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH I MELIORACYJNYCH - od 2 200 PLN

naprawa i obsługa maszyn budowlanych, wynajem maszyn
Firma "PROFI" Bogusław Suchanek - 2017-04-21 - Wilamowice (śląskie)

MECHANIK - od 2 500 PLN

udział w utrzymaniu ruchu maszyn pneumatycznych; wykonywanie napraw; wykonywanie przezbrojeń; dwie zmiany; kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny w godzinach (8-16) oraz e-mailowy.
Aerosol Service Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Charnowo (pomorskie)

MONTER - od 2 100 PLN

wykonywanie prac związanych z przygotowaniem do montażu. Montaż urządzeń przemysłowych, w tym siłowników i podnośników w urządzeniach rehabilitacyjnych
REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOPWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-11 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Konin (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

szybkie naprawy bieżące samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Skrzyszów (śląskie)

MECHANIK MASZYN - 2 500 - 3 000 PLN

utrzymanie ruchu w zakładzie, utrzymanie ciągłości produkcji, wymiana łożysk, itp.
KOMPOST WRONA Sp. z o.o. Sp. K. - 2017-03-14 - Pszczyna (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (NR 3228) - od 2 500 PLN

naprawa samochodów osobowych
BRK tuningKrystian Bąkowski - 2017-08-23 - Tupadły (kujawsko-pomorskie)

Naprawa pojazdów osobowych
AUTO SERWIS"MAR-PAT" Patrycja Bedra - 2018-03-14 - Półwieś (warmińsko-mazurskie)