Praca KUCHARZ/KELNER Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Stanowisko: KUCHARZ/KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KUCHARZ/KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

*FRYZJER DAMSKO-MĘSKI (STAŻ) - 997,4 PLN

zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Lubin (dolnośląskie)

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNY TERENOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRALNICZYCH-OBSŁUGA MAGLA - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Pleszew (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. KADR I RACHUBY PŁAC(NR 0108) - od 2 000 PLN

- prowadzenie akt osobowych pracowników, - prowadzenie kart czasu pracy, wynagrodzeń, zasiłkowych,- naliczanie wynagrodzeń i pochodnych, - współpraca z ZUS, US, PFRON, - sporządzanie kalkulacji i zestawień kosztów
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 050 PLN

Opieka medyczna nad pacjentami.
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Pomocnik magazyniera, drobne prace regeneracyjne, przenoszenie ciężarów, kartonów do 20 kg, magazyn sprzętu o dużych gabarytach.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Mirków (dolnośląskie)

OPERATOR RĘBAKA - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do rozdrabniania drewna i gałęzi
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Łukowisko (lubelskie)

INFORMATOR TURYSTYCZNY - do 2 000 PLN

Udzielanie informacji turytystycznej o Gdańsku i regionie, udzielanie szeroko pojętej informacji lotniskowej tj.informowanie o odlotach i przylotach, sytuacjach awaryjnych, odprawach biletowo-bagażowych, rozmieszczenia i dostępności infrastruktury obiektów terminalowych i innych, aktualizacja baz danych, sprzedaż wydawnictw turystycznych, folderów, Karty Turysty, udział w projektach turystycznych, promocja produktów turystycznych GOT.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Gdańsk (pomorskie)

SZPACHLARZ - od 10 PLN

SZPACHLOWANIE, SZLIFOWANIE;WYMAGANIA: MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA;WYNAGRODZENIE: 10ZŁ/M2
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DESIGNER/ PROJEKTANT - od 1 000 PLN

tworzenie designu tapet
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Kraków (małopolskie)

LAKIERNIK - od 13 PLN

Lakierowanie ram pistoletem, zaprawki.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Andrychów (małopolskie)

SZLIFIERZ - od 2 100 PLN

szlifowanie po spawaniu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z podstawami obsługi komputera, systemu sprzedaży oraz asortymentem.Wypisywanie dokumentów handlowych oraz magazynowych.Obsługa telefoniczna klientów.Sporządzanie zastawień zakupu i sprzedaży.Rozliczanie tras kierowców oraz wystawianie dokumentów do Biura Rachunkowego.Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz najbliższym otoczeniu.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

prowadzenie pojazdu dostawczego po krajach UE
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Łuków (lubelskie)

ASYSTENT SZEFOWEJ - od 2 200 PLN

koordynacja pracy biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Stobno Siódme (wielkopolskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

- przygotowanie powierzchni,- gruntowanie,- oklejanie,- wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami,
kontakt przez PUP - 2017-09-19 - Rokietnica (wielkopolskie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie zleceń, jako kierowca międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK PIECZARKARNI - od 950 PLN

Praca przy uprawie pieczarek, zbiorze, przygotowaniu do transportu, sortowaniui paczkowaniu.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ostrowiec (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zadania:- prowadzenie ewidencji faktur- sprawdzanie dokumentów ksiegowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - od 2 000 PLN

prace biurowe, pomoc biurowa
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2017-09-27 - Ziempniów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Wojciechów (dolnośląskie)

SEKRETARKA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Poronin (małopolskie)

TŁOCZARZ W METALU - od 2 000 PLN

Wykonywanie robót produkcyjnych na prasach hydraulicznych i mechanicznych
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 008 PLN

Sprzątanie mieszkań, biur wg zleceń klientów zagranicznych. Wykształcenie podstawowe. Doświadczenie zawodowe 1 rok na podobnym stanowisku. Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego, angielskiego. Umiejętność obsługi maszyn czyszczących, znajomość sposobu czyszczenia powierzchni oraz mebli.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Marki (mazowieckie)

PROFESJONALNA KRAWCOWA - od 3 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)