Praca KIEROWNIK PROCESÓW BIZNESOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Znajomość umowy z perspektywy prawnej i operacyjnej w tym aspektu finansowego kontraktu, zrozumienie struktury umowy oraz organizacji projetku, zaznajomienie z wszystkimi czynnościami kontrolnymi, audytowymi, które również leżą w zakresie obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWNIK PROCESÓW BIZNESOWYCH

Data zakończenia pracy: 31.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe ekonomia/administracja, doświadczenie ponad rok na podobnym stanowisku kierowniczym w środowisku międzynarodowym, wiedza i potwierdzone doświadczenie dot. działań w zakresie wsparcia projektów takich jak audyty, zarządzanie kontraktami, kontrola kosztowa, zarządzanie nowymi możliwościami, zarządzanie zasobami, prognozowanie oraz współdziałanie z zespołem finansowym klienta. Wiedza dotycząca umów z perspektywy prawnej i operacyjnej w tym aspekt finansowy oraz struktura umowy, biegła znajomość j.angielskiego w mowie i w piśmie w tym słownictwo biznesowe i finansowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015