Praca KIEROWNIK DS ADMINISTRACYJNO-HOTELOWYCH Gościm SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "REHABILITACJA" W ZIELONEJ GÓRZE OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY

66-530 Gościm 89, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
kierowanie zespołem pracowników recepcji, pokojowych, dozorców. pracowników gospodarczych, konserwatorów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWNIK DS ADMINISTRACYJNO-HOTELOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gościm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drezdenko

Zawód: kierownik działu w hotelu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku, mile widziany stopień niepełnosprawności

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "REHABILITACJA" W ZIELONEJ GÓRZE OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

GŁOWACKIEGO 1, 65-301 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: GŁOWACKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Działalność fizjoterapeutyczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik działu w hotelu